Jau antikos laikais buvo žinoma apie spygliuočių eliksyro gydomąsias savybes, todėl ši augalinė medžiaga buvo praminta sveikatos šaltiniu. Chlorofilas – gaunamas iš augalų pigmentas, nudažantis augalo lapus žalia spalva ir sugeriantis šviesos energiją.
Gerųjų bakterijų yra įvairių rūšių, bet sveikatai palaikyti svarbiausios yra laktobacilos ir bifidobakterijos (Lactobacillus ir Bifidobaterium). Bifidobakterijos yra labiausiai paplitusi rūšis.
Siauralapis gaurometis (lot. Epilobium angustifolium), priklauso nakvišinių šeimai, ožkarožių genčiai. Turi daug paplitusių pavadinimų, kaip siauralapis gaurometis, smulkiažiedė ožkarožė arba iš Rusų kalbos kilusiu pavadinimu Ivan čai.
Tradicinėje kinų medicinoje kininis kordicepsas (lot. Cordyceps sinesis) buvo vadinamas „augalų imperatoriumi“, „ilgaamžiškumo grybu“. Tai – vienas labiausiai vertinamų natūralių vaistinių preparatų kinų, tibetiečių, nepaliečių medicinoje ir naudojamas daugiau kaip 1,5 tūkstančio metų.
Arbatmedžio eterinis aliejus yra vienas iš populiariausių eterinių aliejų, kuris turėtu apsigyventi kiekvienuose namuose. Aliejus turi begalę naudingų savybių ir yra plačiai naudojamas kasdienai ir terapijai, grožiui puoselėti ir sveikatai gerinti.
Kolagenas yra viena iš svarbiausių medžiagų mūsų organizme. Jo kiekis stipriai įtakoja odos būklę ir jos gebėjimą atsinaujinti. Vienas iš pagrindinių odos komponentų yra baltymas kolagenas, kurio odoje yra daugiau nei 75%.
Kiekvienas norime turėti gražius ir sveikus plaukus. Žmogus kasdien netenka apie 100 plaukelių ir tai yra laikoma visiška norma, mes to nepastebime, nes jie yra pakeičiami naujai augančiais plaukeliais.