Prekių katalogas

Spygliuočių eliksyras

Spygliuočių eliksyras

Jau antikos laikais buvo žinoma apie spygliuočių eliksyro gydomąsias savybes, todėl ši augalinė medžiaga buvo praminta sveikatos šaltiniu. Chlorofilas – gaunamas iš augalų pigmentas, nudažantis augalo lapus žalia spalva ir sugeriantis šviesos energiją.  

Augale atlieka panašią funkciją, kaip žmogaus organizme kraujas. Savo sudėtimi jis labai panašus į hemą, vieną iš hemoglobino sudėdamųjų dalių, tačiau jame daugiau magnio, nei geležies. Natrio chlorofilinas, kuris yra puikiai įsisavinamas žmogaus organizme, įprastai yra išgaunamas iš paprastosios eglės. Taip pat chlorofilas gali būti išgaunamas iš liucernos, dumblių (chlorela ir spirulina), javų želmenų ar žalialapių daržovių. Eliksyro sudėtyje randama daugybė žmogui naudingų medžiagų, tokių kaip chlorofilo A ir chlorofilo b dariniai, riebiųjų ir dervinių rugščių natrio druskos, mineralai ir mikroelementai, tokie kaip kalcis, magnis, kalis, natris, varis, manganas, kobaltas, geležis, beta karotenas, vitaminas K ir kiti.


Spygliuočių chlorofilas – savybės:

Spygliuočių eliksyras ypač tinka nusilpusiems, senyviems žmonėms, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Taip pat tiems žmonėms, kurie dirba ar gyvena užterštose vietose, radioaktyviose zonose, gauna mažai saulės spindulių. Rekomenduojama vartoti sergantiems onkologinėmis ir mažakraujyste.
Skystas chlorofilas šalina iš organizmo šlakus ir toksinus, valo kraują nuo sunkiųjų metalų ir kancerogenų, stiprina imunitetą, tonizuoja, veikia, kaip oksidantas, papildo organizmą mikro ir makro elementais, ypač geležimi, kadangi stimuliuoja organizme kraujo kūnelių gamybą, stiprina kraują. Pasižymi dezodoruojančiomis, antibakterinėmis, priešuždegiminėmis, antigrybelinėmis, antimutageninėmis ir antivirusinėmis savybėmis. Geriamas spygliuočių eliksyras mažiną blogą kūno kvapą, reguliuoja virškinamojo trakto veiklą ir rėmens darbą, palaiko sveiką žarnyno mikroflorą, gerina kasos, kepenų ir tulžies veiklą, stipriną širdį ir kraujagysles, reguliuoja kraujospūdį. Galima vartoti esant sąnarių, skydliaukės, ginekologinėms ligoms. Gali padėti esant peršalimui, lengvina kvėpavimą, ypač tinka sergant astma, bronchitu, tonzilitu, angina. Vartojant ryte ant tuščio skrandžio, spygliuočių chlorofilas padeda pašalinti per naktį susikaupusius skysčius ir šlapimo rūgštį iš organizmo. Galima ne tik vartoti į vidų, tačiau ir išoriškai: skalauti burną, kas gali padėti esant kariesui, dantenų uždegimui, kraujuojančioms dantenoms. Galima skalauti nosį ir ausis, esant slogai, ausų uždegimui. Chlorofilas puiki priemonė žaizdų priežiūrai, praguloms ir nudegimams gydyti, sumušimų ir uždegimų mažinimui, turi antibakterinių savybių, jį galima naudoti ir kompresams, bei vonelėms. Padeda greičiau gyti žaizdoms, pagreitina ląstelių ir audinių regeneraciją.


Spygliuočių eliksyras – vartojimas:

• Chlorofilas gali būti naudojamas, kaip energetinis, tonizuojantis gėrimas. Gerti rytais 30-50 ml gryno arba praskiedus su vandeniu.
• Profilaktikai eliksyrą rekomenduojama vartoti du kartus dienoje po vieną arbatinį šaukštelį praskiedus su stikline vandens. Pasitarus su gydytoju gali vartoti ir vaikai, bei kūdikiai, tik žymiai mažesnėmis dozėmis.
• Sergant rekomenduojama vartoti didesnėmis dozėmis, 50-100 ml. du ar tris kartus dienoje.
• Esant padidėjusiam rūgštingumui, gerti 20 minučių prieš valgį arba valgio metu.

Internete galite rasti gerų atsiliepimų ir istorijų apie spygliuočių eliksyrą. Daugelis išbandę šį sveikatos šaltiniu vadinamą eliksyrą pastebi pasitaisiusią sveikatą, pagerėjusią nuotaiką ir padidėjusį energijos lygį. Jeigu Jums iškyla klausimas kur pirkti skystą chlorofilą, jo galite įsigyti pas mus, tiek internetu www.sveik.eu, tiek fizinėje parduotuvėje Kaune. Siūlome skirtingus išpilstymo variantus. Pas mus rasite chlorofilą išpilstytą į 200ml, 500ml, 1000ml ir 2000ml plastikinius buteliukus. Taip pat asortimente turime chlorofilą iš melynžiedės liucernos, chlorelos kapsules, spygliuočių eliksyro ledinukus. Stengiamės pasiūlyti geriausią kainą bei akcijas, kad patenkintume klientų poreikius ir galėtumėte pas mus įsigyti šiuo produktus pigiau.

  

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications