Prekių katalogas

Antioksidantai

 • Antioksidantai yra vitaminai, mineralai ir kitos maistinės medžiagos, apsaugančios organizmo ląsteles nuo oksidacinės pažeidos (laisvųjų radikalų poveikio). Antioksidantai itin teigiamai veikia imuninę sistemą, sulėtina organizmo senėjimo procesus, padeda išvengti įvairių ligų (pradedant kvėpavimo takų infekcijomis, baigiant Alzheimerio liga, vėžiu. cukriniu diabetu ar nevaisingumu). 

 • Antioksidantai yra randami vaisiuose ir daržovėse, tad svarbu kasdien į savo racioną įtraukti kuo daugiau šių produktų. Tačiau ypač šaltuoju metų laiku vertėtų savo mitybą papildyti ir antioksidantų papildais.

  Pavyzdžiui, mūsų parduotuvėje galite rasti gintaro rūgšties arba alfa lipoinės rūgšties, kurie veikia kaip stiprūs antioksidantai odai; antioksidantas ciberžolė itin naudingas imuninei sistemai; krilių taukai, žemės taukų ekstraktas ar žaliosios arbatos ekstraktas veikia kaip universalūs antioksidantai papildai.

  Vertėtų rinktis tik natūralios kilmės antioksidantų papildus – tokie yra artimiausi mūsų organizmui; neturi neigiamo šalutinio poveikio.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications