Prekių katalogas

Arbatos ir vaistažolės

 • Vaistažolės nuo senų laikų yra naudojamos įvairių negalavimų gydymui, bei profilaktikai. Tikima, kad arbatos iš vaistažolių yra veiksminga alternatyva kai kuriems sintetiniams vaistams ir pasižymi mažesniu šalutiniu poveikiu. Vaistažolių populiarumas su kiekviena diena didėja, ypatingai arbatos moterims (vienašalė užgina, arba kitaip Borovaja Matka arbata), nuo kraujo spaudimo, nuo peršalimo ar kitų negalavimu.

  Platus asortimentas

  Pasaulyje randama daugiau nei 12000 vaistažolių rūšių. Lietuvoje iš jų auga apie 1400 vaistažolių. Sveik.eu parduotuvėje rasite platų pasirinkimą vaistažolių ir vaistažolių mišinių. Stengiamės pasiūlyti savo klientams visas pagrindines vaistažolių rūšis, nuolat atnaujiname katalogą, ieškome tiek Lietuvoje, tiek užsienyje tiekėjų, kad galėtume pasiūlyti ir retesnes vaistažolių rūšis. Siūlome skirtingus arbatos išfasavimus, kurie atitiks kiekvieno kliento poreikius. Arbata pakeliuose geras pasirinkimas tausojantiems laiką ir norintiems patogiai užsiplikyti arbatos puodelį. Biri vaistažolių arbata gali būti naudojama ne tik arbatoms ruošti: vaistažoles galima naudoti kompresams, vonelėms ar užpilams.

  Skaityti daugiau
  Sezamo sėklų mišinys, juoda-balta 100g

  Sezamų sėklos pasižymi subtiliu riešutų skoniu, kuris itin sustiprėja sėklas paskrudinus kelias minutes. Sezamų sėklas galima naudoti kepiniuose, salotose ar kituose patiekaluose. 

  Kaina 400
  Kaina 235
  469 Sutaupykite 234
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 630
  700 Sutaupykite 070
  Kaina 585
  650 Sutaupykite 065
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 380
  400 Sutaupykite 020
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 323
  340 Sutaupykite 017
  Kaina 323
  340 Sutaupykite 017
  Kaina 256
  270 Sutaupykite 014
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 238
  250 Sutaupykite 012
  Kaina 209
  220 Sutaupykite 011
  Kaina 161
  170 Sutaupykite 009
  Kaina 152
  160 Sutaupykite 008
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 152
  160 Sutaupykite 008
  Kaina 430
  Prekė išparduota. Susisiekite
  7 Ievos Namai Kokteilis „Juodasis serbentas“ 180g

  Vakarais arba dienos metu norisi užkandžiauti? Siūlome puikią alternatyvą skrandžio „apgavimui“ – auksinio juodųjų serbentų kokteilis. Užpilkite karštu vandeniu, palaukite 5 min ir skanaus!
  Kokteilis užpildo skrandžio tūrį ir suteikia sotumo jausmą. 

  Kaina 1500
  7 Ievos Namai Arbata „Afrikos būgnų ritmu“ 70g

  „Afrikos būgnų ritmu“ – tai ryški, kontrastinga ir užburianti arbata. Pasinerkite į kasdienį arbatos gėrimo ritualą Afrikos būgnų ritmu. Atraskite naujų potyrių ir svajingų aromatų. 

  Kaina 1400
 • Vaistažolių rinkimas ir naudojamos dalys


  Vaistažolės ar jų dalys renkamos tik iš pilnai užaugusių, sveikų augalų, o vaisiai ar sėklos renkamos tik pilnai prinokusios. Tai įtakoja aukštą vaistažolių kokybę, bei didžiausią veikliųjų medžiagų koncentraciją. Vaistažolių arbatoms gali būti naudojamas visas augalas arba pavienės augalo dalys: žiedai, pumpurai, žievė, vaisiai, šaknys, lapai, sėklos, ūgliai ar stiebai.
  Žiedai – skinami dar neišsiskleidę, nes vėliau veikliųjų medžiagų koncentracija mažėja: medetkų žiedai, ramunėlių žiedai, šeivamedžių žiedai, liepų žiedai.
  Pumpurai, ūgliai – renkami ankstyvą pavasarį arba žiemos pabaigoje iki prasidedant jų brinkimo pradžiai: vienašalės užginos (borovaja matka) ūgliai, pūšų ir beržų pumpurai.
  Žievė – tinkami ne senesni nei 3-4 metų augalai. Žievė lupama ankstyvą pavasarį, prasidėjus sulčių tekejimo periodui nuo jaunų šakų, stiebų, išrautų ar nukirstų medžių: ąžuolo žievė, gluosnio žievė.
  Vaisiai, sėklos– renkami tik pilnai prinokę, kai kurių augalų vaisiai renkami tik anksti ryte, nupjauti ir surišti į pundelius paliekami išdžiūti: kmynų sėklos, pankolių sėklos, krapų vaisiai.
  Šaknys – kasami rudenį, nudžiuvus ir sunykus antžeminiai augalo daliai: baltosios sidabražolės šaknys, raudonoji šaknis, auksinė šaknis, pelkinės sidabražolės šakniastiebiai.
  Lapai skinami augalo žydėjimo pradžioje, visiškai užaugę lapai: dviskiaučio ginkmedžio lapai, aviečių lapai, paprastosios garšvos lapai.
  Žolė – dažniausiai renkamas pilnas augalas, stiebas su žiedais ir lapais. Geriausia rinkti tik prasiskleidus žiedams: jonažolės žolė, čiobrelio žolė, pelyno žolė, lakišiaus žolė.

  Vaistažolių rinkimas sudėtingas, daug žinių ir laiko reikalaujantis procesas. Palikite šiuos vargus mums, o mes Jums pasiūlysime jau surinktas ir paruoštas vartojimui kokybiškas vaistažoles ir Lietuvos ir viso pasaulio.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications