Prekių katalogas

Papildai ir vitaminai akims

 • Rega yra viena iš penkių pagrindinių žmogaus juslių, suteikiančių gyvenimui džiaugsmą ir „skonį“. Ir būtent akys yra įvardijamos svarbiausiu žmogaus jutimo organu.

 • Tačiau įtemptas gyvenimo būdas, dažnas buvimas prie ekranų, fizinio aktyvumo stoka, prasta mityba, žalingi įpročiai, gretutinės ligos bei senėjimo procesai gali susilpninti mūsų regėjimą. Dar daugiau, regos blogėjimas gali progresuoti itin sparčiai, tad svarbu neignoruoti silpnėjančių akių požymių ir profilaktiškai rūpintis savo regėjimu.

  Kokie požymiai rodo apie silpstančią regą? Blogas matymas tamsoje; besiliejantis vaizdas akyse; akių jautrumas šviesai; akių tempimas, nuovargis; skausmas antakių ir kaktos srityje; akispūdžio padidėjimas ir kiti. Pastebėjus šiuos simptomus – svarbu imtis regos gerinimo priemonių!

  Vis tik kartais nepakanka vien sveiko gyvenimo būdo, kad išlaikytumėte aiškų matymą arba pagerintumėte esamą – puikiam regėjimui gali būti reikalingi ir papildai akims.

  Pagrindiniai vitaminai akims yra A ir E. Šie akiu vitaminai randami vaisiuose ir daržovėse, tačiau su maistu nebūtinai gali pavykti gauti reikalingą jų kiekį. Vertėtų išsitirti kraujyje esančią vitaminų A ir E koncentraciją ir nustačius trūkumą – į racioną papildomai įtraukti vitamino A ir E.

  Taip pat vertėtų į racioną įtraukti ir augalinių preparatų, kurie veikia kaip efektyvūs maisto papildai akims. Dažniausiai augaliniu pagrindu sukurti akims vitaminai ir papildai būna su liuteinu, su melyniu ekstraktu, riboflavinu, lecitinu ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.

  Renkantis maisto papildus akims, vertėtų vadovautis pagrindinėmis taisyklėmis – preparatai turi būti ekologiški, naturalus, su kuo mažiau pridėtinių sudedamųjų dalių. Rinkoje galima rasti itin daug preparatų, skirtų akimis – pasidomėkite gamintojais, atidžiai skaitykite produktų etiketes. Medikų atsiliepimai taip pat gali padėti atrasti, kokie akims skirti preparatai labiausiai tiktų Jūsų atveju.


    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications