Prekių katalogas

Varnalėšų aliejus, šampūnai ir kaukės

 • Varnalėšų aliejus, šampūnai ir kaukės
  Kosmetinės priemonės, tokios kaip varnalėšų aliejus, šampūnai, kaukės gaminami iš Lietuvoje plačiai paplitusio gydomojo augalo – varnalėšos. Priemonės gaminamos iš varnalėšos šaknies, ją spaudžiant. Priemonės kuriose yra varnalėšų, vertinamos dėl savo naudingųjų savybių, jose gausu riebalų rūgščių, mikroelementų, mineralų ir vitaminų kiekio. Dėl savo savybių varnalėšą plačiai naudojama kosmetikos priemonėse, ypatingai skirtose galvos odai.
    

 • Varnalėšų produktai plaukams
  Plaukams didelį poveikį daro tokie veiksniai kaip oro sąlygos, netinkama mityba, žalingi įpročiai, netinkama priežiūra, stresas. Dažnai po žiemos, pavasarį plaukai būna išsausėję, dėl netinkamos priežiūros gali varginti plaukų slinkimas, pleiskanojimas, plaukų skilinėjimas. Pasikeitus plaukų būklei daugelis imasi įvairiausių būdų jiems padėti, tačiau svarbu žinoti, kad netinkamos priemonės gali plaukui tik dar labiau pakenkti.
  Plaukui reikia kuo natūralesnių, naudingomis medžiagomis ir gerosiomis savybėmis praturtintų priemonių. Varnalėšų aliejus, šampūnai ir kaukės yra ne tik pirmoji pagalba nusilpusiems plaukams, bet gali būti naudojami ir itin pažeistiems. Varnalėšų produktuose esantys mikroelementai ir vitaminai stiprina plauką, skatina plauko augimą. Varnalėšų aliejai, šampūnai ir kaukės tinka įvairaus tipo plaukams, tiek dažytiems, tiek natūraliems. Taip pat galite rasti priemonių plaukams, kurių sudėtyje bus ne tik varnalėšos, tačiau ir tokie gydomieji ir svarbūs plaukams augalų ekstraktai kaip dilgėlės, medetkos, raudonasis pipiras, bei kitos vaistažolės kurios tik dar labiau sustiprins poveikį ir suteiks efektyvesnį rezultatą plaukams.
  Priemonių su varnalėšomis nauda
  Priemonėse su varnalėšomis yra tokių naudingų medžiagų kaip: vitaminas A, B, C, E, kalcis, chromas, geležis, naudingi mikroelementai, palmitino ir stearino rūgštis. Sudėtyje yra polinesočiųjų ir sočiųjųjų riebalų rūgščių, kurios daro teigiamą poveikį visam kūnui:
  • Normalizuoja kraujotaką;
  • Stimuliuoja ir suaktyvina plauko augimą;
  • Stiprina plaukų šaknis;
  • Atstato mineralus;
  • Šalina galvos odos sudirgimus;
  • Maitina plauką ir atstato jo struktūrą.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications