Prekių katalogas

7 Ievos namai ARBATOS

 • 7 Ievos Namai Kokteilis „Juodasis serbentas“ 180g

  Vakarais arba dienos metu norisi užkandžiauti? Siūlome puikią alternatyvą skrandžio „apgavimui“ – auksinio juodųjų serbentų kokteilis. Užpilkite karštu vandeniu, palaukite 5 min ir skanaus!
  Kokteilis užpildo skrandžio tūrį ir suteikia sotumo jausmą. 

  Kaina 1500
  7 Ievos Namai Arbata „Afrikos būgnų ritmu“ 70g

  „Afrikos būgnų ritmu“ – tai ryški, kontrastinga ir užburianti arbata. Pasinerkite į kasdienį arbatos gėrimo ritualą Afrikos būgnų ritmu. Atraskite naujų potyrių ir svajingų aromatų. 

  Kaina 1400
  7 Ievos Namai arbata „Kūno stiprybė“

  Žmogaus organizmas nuolat kovoja su jį puolančiomis bakterijomis ir virusais, todėl kūnas turi išlikti stiprus 24 valandas per parą. Stipriame kūne – stipri siela. 

  Kaina 1000 - 2100
  7 Ievos Namai arbata „In – moteriškas pradas“

  Tai – dirbančioms, mylinčioms ir daug siekiančioms moterims subalansuota arbata. Rytų tradicinė liaudies medicinos išmintis sako: „In energija – moteris, tamsa, naktis, šaltis, spaudimas, ramybė, materija, žemė.“ 

  Kaina 1100 - 2300
  7 Ievos Namai Medaus krūmo arbata 170g.

  Jos skonis sulyginamas su karšta abrikosų uogiene, gėlėmis, medaus ir džiovintų vaisių mišiniu. Arbata labai skani ir šalta bei puikiai dera su vaisių sultimis. Arbatą gali gerti ir vaikai. 

  Kaina 1300
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kokteilis „Auksinis šaltalankis “ 180g

  Vakarais arba dienos metu norisi užkandžiauti? Siūlome puikią alternatyvą skrandžio „apgavimui“ – auksinio šaltalankio kokteilis. Užpilkite karštu vandeniu, palaukite 5 min ir skanaus!
  Kokteilis užpildo skrandžio tūrį ir suteikia sotumo jausmą. 

  Kaina 1500
  7 Ievos Namai Arbata „Ramus vakaras“

  Kai artėja vakaras ir po truputį nurimsta gamta – laikas atsipalaiduoti bei užmiršti dienos vargus. Ramybė, šiltas arbatos puodelis ir mėgstama knyga – kartais tiek nedaug tereikia, kad rytą sutiktume žvalūs ir gerai pailsėję. Ypač patinkanti vaikams. 

  Kaina 900 - 1700
  7 Ievos Namai Arbata „Moters grožis“

  Moters grožis – tai bene daugiausia apdainuotas, poemomis bei legendomis apipintas reiškinys. Bet moters grožis – tai nėra tik išorė. Jis susideda iš daugelio svarbių komponentų, kurie susijungia į harmoningą, užburiančią visumą. 

  Kaina 900 - 1900
  7 Ievos Namai Arbata „Pilies arbata“

  „Pilies arbata“ – tai pilies garbė ir aistra, paslaptingumas ir egzotika. Lai bloga nuotaika ir slogios mintys pasilieka nuošalyje, o pilyje karaliauja džiugesys, ramybė ir šiluma. 

  Kaina 800 - 1700
  7 Ievos Namai Arbata „Švarus kraujas“

  Kraujagyslėmis tekantis kraujas – vienas svarbiausių įrodymų, kad žmogus yra gyvas. Būtent kraujas padeda aprūpinti kūną deguonimi, maistinėmis medžiagomis, jis kovoja už organizmo sveikatą, todėl svarbu rūpintis tinkamu kraujotakos sistemos veikimu. 

  Kaina 1100 - 2700
  Kaina 700
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 900
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 900
  Prekė išparduota. Susisiekite
  7 Ievos Namai Arabika kava su rūtomis 220g

  Ši Arabika kava su rūta – ilgai išliekančio skonio ir kvapo, švelni bei viliojanti. Skrudinant karamelizuojasi cukrus esantis ant kavos pupelių paviršiaus, tai suteikia kavai papildomo saldumo, todėl kava yra nei per karti ar stipri. Ypatingas aromatas jaučiamas geriant šią kavą su grietinėle. 

  Kaina 1400
  Prekė išparduota. Susisiekite
  7 Ievos Namai Juodųjų rugiagėlių žiedlapiai 20g

  Rugiagėlės – beveik kiekvienam lietuviui pažįstamas augalas. Būtų sunku surasti močiutę, kuri nerinko šių žolelių laukuose. Išdžiovintos jos tapdavo arbata, pakliūdavo į įvairias užpiltines.
  Ir mėlynos, ir juodos, ir raudonos rugiagėlės pasižymi tomis pačiomis savybėmis, skiriasi tik spalva. 

  Kaina 1100
  7 Ievos namai Arbatų rinkinys „Lietuvos dovanos“

  Rinkinį sudaro:
  – „Kuršių marios“, 10 g
  – „Lauko alsavimas“, 10 g
  – „Miško žingsniai“, 10 g
  – „Pievų žiedai“, 10 g

  Kaina 1800
  7 Ievos Namai Ramunėlių žiedų arbata 50g

  Ramunėlės – viena iš dažniausiai tradicinėje liaudies medicinoje naudojamų žolelių. Dažna ramunėlių arbata gaminama iš visų žolelės dalių (stiebas, lapeliai, žiedas), tačiau daugiausia naudos ir skonio slepiasi pačiame ramunėlės žiede.

  Ramunėlės žiedų arbata išsiskiria švelniu, bet išraiškingu skoniu. 

  Kaina 500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  7 Ievos Namai Levandų žiedai 60g

  Levandų žiedai pasižymi stipriu aromatu ir vos karstelėjusiu skoniu. Šiuos žiedus galite naudoti kaip prieskonį ir kaip arbatą. 

  Kaina 1100
  7 Ievos Namai Burgundiški rožių pumpurai 70g.

  Ypatingo aromato ir skonio arbata kurstanti meilę, suteikianti jėgų žavingam, moteriškam grožiui. Galima naudoti ne tik kaip arbatą, bet ir konditerijoje, puošyboje, floristikoje. 

  Kaina 1200
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications