Prekių katalogas

7 Ievos namai ARBATOS

 • 7 Ievos Namai Kokteilis „Juodasis serbentas“ 180g

  Vakarais arba dienos metu norisi užkandžiauti? Siūlome puikią alternatyvą skrandžio „apgavimui“ – auksinio juodųjų serbentų kokteilis. Užpilkite karštu vandeniu, palaukite 5 min ir skanaus!
  Kokteilis užpildo skrandžio tūrį ir suteikia sotumo jausmą. 

  Kaina 1500 
  7 Ievos Namai arbata „In – moteriškas pradas“

  Tai – dirbančioms, mylinčioms ir daug siekiančioms moterims subalansuota arbata. Rytų tradicinė liaudies medicinos išmintis sako: „In energija – moteris, tamsa, naktis, šaltis, spaudimas, ramybė, materija, žemė.“ 

  Kaina 1100 
  7 Ievos Namai Medaus krūmo arbata 170g.

  Jos skonis sulyginamas su karšta abrikosų uogiene, gėlėmis, medaus ir džiovintų vaisių mišiniu. Arbata labai skani ir šalta bei puikiai dera su vaisių sultimis. Arbatą gali gerti ir vaikai. 

  Kaina 1300 
  7 Ievos Namai Arbata „Ramus vakaras“

  Kai artėja vakaras ir po truputį nurimsta gamta – laikas atsipalaiduoti bei užmiršti dienos vargus. Ramybė, šiltas arbatos puodelis ir mėgstama knyga – kartais tiek nedaug tereikia, kad rytą sutiktume žvalūs ir gerai pailsėję. Ypač patinkanti vaikams. 

  Kaina 900  - 2100 
  7 Ievos Namai Arbata „Moters grožis“

  Moters grožis – tai bene daugiausia apdainuotas, poemomis bei legendomis apipintas reiškinys. Bet moters grožis – tai nėra tik išorė. Jis susideda iš daugelio svarbių komponentų, kurie susijungia į harmoningą, užburiančią visumą. 

  Kaina 900  - 2100 
  7 Ievos Namai Arbata „Pilies arbata“

  „Pilies arbata“ – tai pilies garbė ir aistra, paslaptingumas ir egzotika. Lai bloga nuotaika ir slogios mintys pasilieka nuošalyje, o pilyje karaliauja džiugesys, ramybė ir šiluma. 

  Kaina 900  - 2100 
  7 Ievos Namai Arbata „Švarus kraujas“

  Kraujagyslėmis tekantis kraujas – vienas svarbiausių įrodymų, kad žmogus yra gyvas. Būtent kraujas padeda aprūpinti kūną deguonimi, maistinėmis medžiagomis, jis kovoja už organizmo sveikatą, todėl svarbu rūpintis tinkamu kraujotakos sistemos veikimu. 

  Kaina 1100  - 2700 
  7 Ievos Namai Juodųjų rugiagėlių žiedlapiai 20g

  Rugiagėlės – beveik kiekvienam lietuviui pažįstamas augalas. Būtų sunku surasti močiutę, kuri nerinko šių žolelių laukuose. Išdžiovintos jos tapdavo arbata, pakliūdavo į įvairias užpiltines.
  Ir mėlynos, ir juodos, ir raudonos rugiagėlės pasižymi tomis pačiomis savybėmis, skiriasi tik spalva. 

  Kaina 1100 
  7 Ievos Namai Burgundiški rožių pumpurai 70g.

  Ypatingo aromato ir skonio arbata kurstanti meilę, suteikianti jėgų žavingam, moteriškam grožiui. Galima naudoti ne tik kaip arbatą, bet ir konditerijoje, puošyboje, floristikoje. 

  Kaina 1200 
  7 Ievos Namai Rožiniai rožių pumpurai 80g

  Ypatingo aromato ir skonio arbata kurstanti meilę, suteikianti jėgų žavingam, moteriškam grožiui. Rožių pumpurų arbatai žavesio suteiks lašelis šviežiais spaustų citrusinių vaisių sulčių. Galima naudoti ne tik kaip arbatą, bet ir konditerijoje, puošyboje, floristikoje. 

  Kaina 1400 
  7 Ievos Namai Lapačio medžio žievės arbata 100g

  Lapačio medžio žievė dar vadinama Pau d’Arco žieve. Šios arbatos gimtinė – Pietų Amerika. Lapačio medžio žievės naudą atrado dar Brazilijos indėnai, kurie pirmieji ir pradėjo ją naudoti. 

  Kaina 1100 
  7 Ievos Namai Žalioji Pamir arbata 120g

  Žalioji arbata – vienas iš labiausiai vartojamų gėrimų pasaulyje. Kilusi iš Kinijos, tačiau yra siejama su daugeliu kultūrų visoje Azijoje ir yra seniausia žinoma arbata pasaulyje. Ši žalioji Pamir arbata surinkta Indijos kalnynuose. 

  Kaina 1300 
  7 Ievos namai Arbatų rinkinys „Lietuvos dovanos“

  Rinkinį sudaro:
  – „Kuršių marios“, 10 g
  – „Lauko alsavimas“, 10 g
  – „Miško žingsniai“, 10 g
  – „Pievų žiedai“, 10 g

  Kaina 2500 
  7 Ievos Namai Levandų žiedai 60g

  Levandų žiedai pasižymi stipriu aromatu ir vos karstelėjusiu skoniu. Šiuos žiedus galite naudoti kaip prieskonį ir kaip arbatą. 

  Kaina 1100 
  7 Ievos Namai Žalioji Sencha arbata 120g

  Žalioji arbata – vienas iš labiausiai vartojamų gėrimų pasaulyje. Kilusi iš Kinijos, tačiau yra siejama su daugeliu kultūrų visoje Azijoje ir yra seniausia žinoma arbata pasaulyje. Žalioji Sencha arbata – tai tradicinė japoniška žaliosios arbatos rūšis 

  Kaina 1100 
  7 Ievos Namai Arbata „Afrikos būgnų ritmu“ 80g

  „Afrikos būgnų ritmu“ – tai ryški, kontrastinga ir užburianti arbata. Pasinerkite į kasdienį arbatos gėrimo ritualą Afrikos būgnų ritmu. Atraskite naujų potyrių ir svajingų aromatų. 

  Kaina 1800 
  7 Ievos Namai Arbata „Šeima“

  Šeima – tai stebuklingas žodis, priverčiantis kiekvieną žmogų sugrįžti į savus prisiminimus. Šiame žodyje telpa tūkstančiai jausmų ir išgyventų situacijų. Ypač skanu šią arbatą gerti vakare, kartu su artimaisiais, pagardinus grietinėle ir šafranu. 

  Kaina 1100  - 2700 
  7 Ievos Namai arbata „Kūno stiprybė“

  Žmogaus organizmas nuolat kovoja su jį puolančiomis bakterijomis ir virusais, todėl kūnas turi išlikti stiprus 24 valandas per parą. Stipriame kūne – stipri siela. 

  Kaina 1000  - 2400 
  7 Ievos Namai Arbata „Jan – vyriškas pradas“

  Vyras – stiprus, energingas ir norintis visur suspėti. Fizinė ir psichologinė energija nėra neišsemiama – ją būtina atnaujinti. Kinų liaudies išmintis sako: „Jan energija – šviesa, diena, šiluma, išsiplėtimas, aktyvumas, energija, mintis, dangus.“ 

  Kaina 900 
  7 Ievos Namai arbata "Kalėdos"

  Kalėdų kvapams pripildžius kambarį – veidą papuoš šypsena. Šventės, dovanos ir artimųjų būrys – visi prisiminimai užplūs nepriklausomai nuo už lango esančio metų laiko. Arbatą rekomenduojame balinti pienu, pasaldinti medumi ir gerti prieš miegą. 

  Kaina 1100  - 2700 
  7 Ievos Namai Raugerškis – barbariso uogos 180g

  Raugerškio barbariso vaisius – sultinga, pailga, raudona, su dviem pailgomis sėklomis rūgšti uoga. Raugerškis vartojamas konditerijos, likerių bei degtinės pramonėje. Iš uogų spaudžiamos sultys, gaminami sirupai, uogienės, džemai, kisieliai. Pavasarį švieži raugerškių lapai – puikios vitamininės salotos. 

  Kaina 1300 
  7 Ievos Namai Kokteilis „Erškėtuogės“ 180g.

  Vakarais arba dienos metu norisi užkandžiauti? Siūlome puikią alternatyvą skrandžio „apgavimui“. Užpilkite karštu vandeniu, palaukite 5 min ir skanaus!
  Kokteilis užpildo skrandžio tūrį ir suteikia sotumo jausmą. 

  Kaina 1500 
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications