Prekių katalogas

Odos šveitimas ir jo svarba odos grožiui

Odos šveitimas ir jo svarba odos grožiui

Gražiai ir sveikai atrodanti oda, o ypatingai veido oda, yra svarbi kiekvienam žmogui. Odos šveitimas (dažniausiai kitaip vadinamas pilingu) šiai dienai yra populiari kosmetologinė procedūra, kurios metu pašalinamos senos suragėjusios odos ląstelės ir skatinama odos regeneracija, atsinaujinimas. 

Paviršinių ląstelių ragėjimas yra natūralus procesas, kuris odoje trunka apie mėnesį, kol oda yra jauna suragėjusios ląstelės pašalinamos greitai, o vėliau šis procesas ilgėja ir ne visos ląstelės pašalinamos savaime.


Odos šveitimo poveikis:


- išvalomos poros;
- įjungiamas intensyvus odos atsinaujinimo mechanizmas;
- skatinama kraujotaka, kas savo ruožtu padidina odos ląstelių „maitinimą“;
- raukšlės tampa mažiau pastebimos;
- pagerėja odos spalva, tampa lygesnė ir gaivesnė.


Rekomenduojama odos šveitimą atlikti rudens – pavasario periodu, kadangi vasaros metu po šios procedūros „apnuoginta“ oda yra jautresnė nudegimui, o patys ultravioletiniai spinduliai patekę į gilesnius sluoksnius gali paskatinti odos senėjimą, navikinius procesus. Šveitimą galima atlikti bet kuriame amžiuje nuo paauglystės (padeda kovoti su odos problemomis) iki senatvės (skatina odos regeneraciją, lėtina raukšlių susidarymą). Geriausiai odos šveitimą atlikti vakare, kad patepus odą drėkinančiomis ir maitinančiomis priemonėmis ji turėtų laiko atsistatyti.

Odos pilingas gali būti paviršutinis, vidutinis ir gilus. Pastaruosius du patariama atlikti specialisto kabinete, ne dažniau 1 – 2 kartus per metus, nes tai ganėtinai agresyvi procedūra, po kurios reikia laiko odais atsinaujinti. O tuo tarpu paviršutinio odos šveitimo reguliarumas yra svarbus odos priežiūros ritualas, kurį rekomenduojama atlikti 1 – 2 kartus per savaitę.


Odos šveitiklių pasirinkimas yra platus. Jų pagrindą sudaro būtent už šveitimą atsakinga dalis (pvz. kavos granulės, druska, cukrus, įvairūs smulkinti kaulavaisiai, anglis) ir odą maitinantis ir drėkinantis komponentas (pvz. įvairūs aliejai, peptidai, hialurono rūgštis, uogų ekstraktai). Svarbu paminėti, kad veido odai turėtų būti naudojami švelnesnės tekstūros odos šveitikliai, vengti patekimo ant akių vokų, aplink akis, o tuo tarpu kūno odai gali būti taikomi šiurkštesnės tekstūros šveitikliai.
Prieš procedūrą patariama pailsėti 10 – 15 min. šiltoje vonioje, tada švelniais judesiais atlikti odos šveitimą su pasirinktą priemonę, daugiausia dėmesio skiriant alkūnėms, keliams, pėdoms, palikti kelias minutes ir švelniai nuskalauti. Vėliau odą patepti drėkinamuoju arba maitinamuoju kremu.

Grožio procedūros dažnai užima nemažai laiko, tačiau kiekviena minutė skirta savo odos priežiūrai yra naudinga, taip pat ir odos šveitimas atliekamas kelis kartus per savaitę reikšmingai gali pagerinti odos būklę. Svarbu atsirinkti priemones, kurios Jums patinka, tinka Jūsų odai ir skirti laiko savo grožio išsaugojimui.


  

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications