Prekių katalogas

7 Ievos namai PRIESKONIAI

 • Prieskonių mišinys Bebro uodega 150g

  Puikiai pasitarnaus kepant ar troškinant kiaulieną, jautieną, žvėrieną. Tiek ant laužo, tiek ant keptuvės ar orkaitėje. 

  Kaina 600 - 1500
  7 Ievos namai Arabika kavos rinkinys

  Kava yra ilgai išliekančio skonio ir kvapo, švelni ir viliojanti. Skrudinant karamelizuojasi ant kavos pupelių paviršiaus esantis natūralus cukrus – tai suteikia kavai papildomo saldumo. Ši kava – kaip meilė – stipriai švelni.

  Kaina 1500
  7 Ievos namai "Kiekvienos virtuvės prieskonių rinkinys"

  Šiame rinkinyje rasite būtinuosius, populiariausius prieskonius, kurie privalo būti kiekvienoje virtuvėje.

  Kaina 1200
  7 Ievos Namai Maltas imbieras

  Imbiero dedama į visus patiekalus, juo skaninami gaivieji gerimai, jis naudojamas likerių, trauktinių gamyboje. 

  Kaina 400 - 900
  7 Ievos Namai Indonezijos cinamono lazdelės 50g

  Indonezijos cinamonas – išsiskiria savo saldumu, kadangi jis saldžiausias iš visų cinamono rūšių. Šis cinamonas užaugintas Indonezijoje. 

  Kaina 400
  7 Ievos Namai Levandų žiedai 60g

  Levandų žiedai pasižymi stipriu aromatu ir vos karstelėjusiu skoniu. Šiuos žiedus galite naudoti kaip prieskonį ir kaip arbatą. 

  Kaina 1100
  Kaina 1300 - 3300
  7 Ievos Namai Kuminas

  Kumino skonis ir aromatas išreiškiamas stipriausiai, kai prieš naudojant yra paskrudinamas sausoje keptuvėje arba karštuose riebaluose kol sėklos patamsėja. 

  Kaina 300
  7 Ievos Namai Imbiero ir spanguolių „Tango šokis“ 290g

  Spanguolių uogos kartais vadinamos Šiaurės citrinomis, nes jos turtingos citrinų rūgšties. Spanguolė yra vadinama tikra gyvybės uoga.

  Imbiero cukatos puikiai atstoja saldainius – tai puiki alternatyva, kai norisi kažko saldaus. 

  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  7 Ievos Namai Čili karis

  Prieskonių mišinys „Čili karis“ turi originalų kvapą ir skonį. Pakanka 1 arbatinio šaukštelio, kad gautumėte ypatingo, neįprasto skonio patiekalą. Tinka sultiniams, troškiniams, padažams, sriuboms, bulvių, ryžių, mėsos patiekalams. „Čili karis“ – ypač aštrus, intensyvaus, ryškaus skonio. 

  Kaina 600
  7 Ievos Namai Zirvakas – uzbekiškas prieskonių mišinys

  Uzbekiškas prieskonių mišinys „Zirvakas“ malonaus aromato, neaštraus skonio. Šiuo prieskonių mišiniu tiks gardinti zirvaką (mėsos ir prieskonių troškinys), skirtą plovo gaminimui. Zirvakas gaminamas atskirai, po to tik suberiami ryžiai ar kitos kruopos ir dar troškinama apie 30 min. 

  Kaina 600
  7 Ievos Namai Ciberžolė

  Ciberžolė puikiai tinka pagardinti plovui, kitiems patiekalams iš ryžių, makaronų, padažams. Naudokite gamindami daržoves, sriubas, užkandžius, žuvį, paukštieną. Ciberžolę taip pat galima naudoti konditerijos gaminiams, norint suteikti malonią, apetitą keliančią spalvą. 

  Kaina 400 - 900
  7 Ievos Namai Prieskonių mišinys Šernų orgija

  Po grumtynių su laukiniais žvėrimis, šerno kumpio virimas – tikras pergalės šokis. Reikia tik prieskonių. Stiprių, beriamų vyriška sauja.

  Prieskonių mišinys „Šernų orgija“ padeda atsiskleisti žvėrienos patiekalams, bet puikiai tinka ir kiaulienai, jautienai.

  Kaina 600 - 1300
  7 Ievos namai Ožragė

  Ožragių sėklų skonis kartus, aromatas saldokas, savitas ir nepakartojamas, primenantis šieno ir karamelės kvapą. Sumaltos ir pakepintos aliejuje ožragės sėklos skleidžia grybų aromatą. Paskrudinta ožrage skaninamos sriubos, padažai, troškiniai, daržovių, makaronų patiekalai. Patiekalams suteikia deginto cukraus, riešutų ir šiek tiek česnako skonį. Nepakeičiama gaminant daugelį daržovių patiekalų bei užkandžių. Ožragė puikiai dera su ciberžole, imbieru, kuminu, pankoliu, juodgrūde.

  Kaina 400 - 900
  7 Ievos Namai Prieskonių mišinys Garam masala 90g.

  Pakepinus „Garam masala“ prieskonių mišinį aliejuje, puikiai aromatizuoja patiekalus iš bulvių, idealiai tinka troškiniams, sriuboms. Sausu prieskonių mišiniu galima gardinti salotas, sumuštinius. Ypač tinka vegetariškiems patiekalams. 

  Kaina 600
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications