Prekių katalogas

Šampūnas nuo plaukų slinkimo

 • Šampūnas nuo plaukų slinkimo


  Plaukai yra mūsų organizmo veidrodis, organizme trūkstant vitaminų bei kitų mikroelementų, sutrikus tam tikrai organizmo funkcijai pablogėja ir mūsų plaukų būklė. Ypatingai pavasarį, kuomet po žiemos yra jaučiamas vitaminų trūkumas, plaukai gali ne tik būti išsausėję, tačiau ir slinkti. Plaukų slinkimas nemalonus reiškinys tiek vyrams tiek moterims. Šampūnas nuo plaukų slinkimo – efektyvi priemonė siekiant užkirsti kelią plaukų slinkimui ar jį sustabdyti. Svarbu yra tinkamai pasirinkti priemones, kurios būti praturtintos naudingomis medžiagomis plaukams.
    

  Skaityti daugiau
 • Kodėl plaukai slenka?
  Plaukų slinkimui įtaką gali daryti daug veiksnių, vienas tokių – vitaminų trūkumas organizme. Vitaminai skatina plaukų augimą, juos stiprina, jų trūkstant plaukai pradeda sausėti, lūžinėti, o vėliau ir slinkti. Taip pat prie plaukų slinkimo prisideda stresas, netinkama mityba, žalingi įpročiai. Todėl plaukų slinkimą gali lemti daug veiksnių, o tam atstatyti reikia laiko, rūpintis ne tik sveiku gyvenimo būdų, vitaminais, bet ir tinkamomis priemonėmis.
  Šampūnai nuo plaukų slinkimo ir jų nauda
  Šampūnai nuo plaukų slinkimo yra praturtinti naudingais ir gydomaisiais ekstraktais, tokias kaip: varnalėšos, sudėtyje esančiais vitaminais A, B, H bei kitomis plaukams naudingomis medžiagomis. Tokie šampūnai ne tik stimuliuoja galvos odą, augimą, maitina plauką, bet ir užkerta kelią plaukų slinkimui, praturtina odą reikalingais vitaminais, stiprina patį plauko folikulą ir skatina augimą. Šampūnas nuo plaukų slinkimo tinkamas naudoti tiek moterims tiek vyrams.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications