Prekių katalogas

Kanapių arbata. Nauda ir paruošimas

Kanapių arbata. Nauda ir paruošimas

Kanapių arbata visame pasaulyje geriama šimtmečius ir vertinama dėl savo unikalių ir gydomųjų savybių. Kanapių arbata ne tik skani, tačiau ir naudinga organizmui. Ji ne tik ramina, bet ir gydo, stimuliuoja, stiprina organizmą ir gyvybiškai svarbias funkcijas.  

Kanapių augalų dalys yra plačiai naudojamos įvairiems produktams kurti, ne tik arbatoms, bet ir kosmetikos priemonėms, aliejams. Kokybiškai kanapių arbatai pagaminti yra naudojami kanapių žiedynų, lapelių bei sėklų dalys. Kanapių arbata yra visiškai natūralus produktas, kuriame nėra papildomų priemaišų.


Kam skirta kanapių arbata?


Kanapių arbata teigiamai veikia žmogaus kūną, ji yra gaminama iš pluoštinių kanapių, todėl nehaliucinuoja, nesukelia nepageidaujamo poveikio ir yra visiškas legalus ir saugus produktas, todėl ją galima gerti visiems. Arbata nors ir veikia raminančiai, ji nesukelia mieguistumo, o tik maloniai atpalaiduoja, nuima įtampą, patirtą stresą. Arbatą galima gerti tiek vakarais, tiek dienos metu.
Kanapių arbata puikiai tinka patiriantiems įtampą ar stresą darbe, norintiems pagerinti miego kokybę, sustiprinti imuninę sistemą bei kitas organizmo funkcijas. Arbata teigiamai veikia žmogaus odą, skatina regeneraciją, todėl jos vartojamas odai nesukelia nepageidaujamų reakcijų. Arbata gali būti geriama ne tik skundžiantis kokiais nors sutrikimais, tačiau ją galima gerti ir kaip įprastą arbatą, mėgaujantis jos skoniu ir teigiamomis savybėmis organizmui.


Kanapių arbatos nauda organizmui:


• Stimuliuoja imuninę sistemą;
• Gerina miegą;
• Gerina virškinamojo trakto veiklą;
• Detoksikuoja kūną;
• Malšina lėtinį skausmą;
• Gerina širdies veiklą;
• Rūpinasi hormonų pusiausvyra.


Kaip paruošti kanapių arbatą?


Kad atsiskleistų visos naudingosios arbatos savybės, kanapių žiedų arbata turi būti tinkamai paruošta. Į standartinio dydžio puodelį įdėkite 1 arbatinį šaukštelį žolelių, kuo jų daugiau, tuo bus intensyvesnis skonis, arbata bus stipresnė. Užvirinkite vandenį ir luktelkite 1–2 minutes, vanduo neturi būti verdantis. Užpilkite žoleles ir palaikykite 5–8 minutes, taip atsiskleis visos gydomosios ir teigiamos arbatos savybės.
Norintiems praturtinti arbatos skonį galima į ją įdėti gabaliuką sviesto, grietinėlės, medaus, taip ne tik yra paryškinamas arbatos skonis, bet ir geriau pasisavinamos augalo savybės.
  

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications