Prekių katalogas

Kolagenas grožiui puoselėti

Kolagenas grožiui puoselėti

Kolagenas yra viena iš svarbiausių medžiagų mūsų organizme. Jo kiekis stipriai įtakoja odos būklę ir jos gebėjimą atsinaujinti. Vienas iš pagrindinių odos komponentų yra baltymas kolagenas, kurio odoje yra daugiau nei 75%.  

Žodis kolagenas yra dviejų graikiškų žodžių junginys. Graikiškas žodis „kolla“ reiškia klijai, o žodis „genos“ – gaminti. Tai reiškia, kad kolagenas organizme veikia kaip statomoji medžiaga, ląstelių ir audinių klijai.

Kolagenas yra viena iš svarbiausių medžiagų mūsų organizme, kuris reikalingas plaukams, odai, sąnariams ir širdžiai. Jis skatina odos atsinaujinimo procesus, palaiko odos elastingumą, padeda išlaikyti jaunatvišką ir stangrią odą, stiprina audinių sieneles, palaiko sąnarių ir sausgyslių darbą. Nors kolageną organizmas gamina natūraliai, nuo 25 metų jo gamyba pradeda letėti. Ko pasekoje organizmas sunaudoja daugiau kolageno, nei pagamina, taip metams bėgant organizme įsivyrauja šio baltymo trūkumas.

Kolageno tipai ir savybės:


Kolageno tipų yra daugiau nei 20, tačiau žmogaus organizmui reikalingi ir tinkami yra pirmieji trys tipai.
• I ir III daugiausiai skirtas odai, plaukams, nagams, tačiau šiek tiek teigiamai veikia ir sąnarius.
• II tipas skirtas sąnarių, kremzlių, bei viso organizmo būklei gerinti ir palaikyti
Kolageno trūkumas greičiausiai pasimato odoje. Oda praranda drėgmę, gilėja raukšlės, suglemba, papilkėja. Labai svarbu laiku užkirsti tam kelią, ir pradėti vartoti maisto papildus, naudoti kremus, kaukes ir kitas procedūras su kolagenu.
Vartojant I ir III tipo kolageną, plaukai taps sveikesni, pripildyti drėgmės, žvilgės ir greičiau augs. Nagai atgaus savo stiprumą, mažiau lūžinės. Oda taps elastingesnė, sudrėkinta, glotnesnė, skaistesnė, net sumažės negilios raukšlelės. Šių tipų kolagenas gali padėti esant celiulitui ar strijomis. II tipo kolagenas yra naudingas sąnariams, mažiną jų skausmą ir patinimą, stiprina sausgysles ir raiščius, stiprina kaulus bei pamaitina kremzles. Šis baltymas taip pat teigiamai veikia ir kepenų veiklą, valo organizmą nuo toksinių medžiagų, gerina kraujotaką, normalizuoja širdies darbą.


Gyvulinis ar jūrinis kolagenas:


Vieno atsakymo kuris gyvulinis ar jūrinis kolagenas naudingesnis nėra. Nors gyvulinis kolagenas yra populiaresnis ir dažniau vartojamas, vis dažniau kalbama, kad jūrinis kolagenas turi daugiau naudingųjų medžiagų. Jūrinis kolagenas artimesnis žmogaus organizmo gaminamui kolagenui. Jo molekulės yra šiek tiek smulkesnės nei gyvulinio. Jūrinis ir gyvulinis kolagenas maisto papildas puikiai tinka papildyti organizmą šiuo baltymu, tačiau kremuose ir kaukėse geriau ieškoti jūrinio kolageno.


Kolageno vartojimas:


Kolagenas geriausiai, greičiausiai ir efektyviausiai įsisavinimas skystoje formoje. Tinkamiausi kolagenas papildai yra natūraliai hidrolizuoti. Tai reiškią, kad kolagenas susideda iš peptidų, kurie yra mažos molekulinės masės. Preparatas yra geriau virškinimas, absorbuojamas ir lengviau paskirstomas žmogaus organizme. Kolagenas geriausiai pasisavinamas kartu vartojant vitaminus E ir C, bei hialurono rūgštį. Rekomenduojama kolageno paros dozė 10000mg, ją vartoti geriausiai būtų pirmoje dienos pusėje. Vartojimo kursas, kaip ir daugelio papildų 3 mėnesiai. Kadangi šio baltymo gamyba pradeda mažėti nuo 25 metų, norint užkirsti kelią odos senėjimui, tonuso praradimui ir papilkėjimui rekomenduojama kolageną pradėti naudoti nuo šio amžiaus, o kursą kartoti 2 kartus per metus. Tačiau vyresnio amžiaus žmonės, žmonės sergantys autoimuninėmis ligomis kursą turėtų kartoti kas du mėnesius.

Norint puikuotis gražia, lygia oda, sveikais ir žvilgančiais plaukais, bei stipriais nagais rekomenduojame kelis kartus per metus vartoti kolageną. Papildai su kolagenu yra puikus būdas papildyti organizmą šiuo baltymu, kurio gamyba organizme kiekvienais metais lėteja. Mes siūlome įsigyti pas mus skystą jūrinį ar gyvulinį kolageną, geriausia kaina!


    

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications