Prekių katalogas

Papildai sąnariams ir kaulams

 • Maisto papildai sąnariams ir raumenims yra puiki profilaktinė priemonė gerinti sąnarių būklę, maitinti kremzles ir raumenis, stiprinti bendrą judėjimo komfortą, palaikyti sąnarius esant dideliems krūviams ar sportuojantiems. Papildai sąnariams kompleksiškai vartojami kartu su vaistais, gali padėti esant sąnarių ligoms, tokioms kaip artritas, artrozė, reumatas. Esant ligoms ir vartojant vaistus, dėl maisto papildų vartojimo būtina pasitarti su gydytoju.   

  Skaityti daugiau
 • Papildai sąnariams, raumenims ir kaulams:
  Sąnarių būklei gerinti galima rasti natūralių sprendimų: arbatų, vaistažolių, maisto papildų su žolelėmis ar su mikro, makro elementais, bei vitaminais. Pagrindinės medžiagos, kurias reikėtų naudoti norint pagerinti sąnarių būklę yra chondroitinas, msm, gliukozaminas, kolagenas, kalcis ir omega 3. Trumpai apžvelkite jų naudą:
  Chondroitinas prisideda prie osteoartrito gydymo, padeda atstatyti susidevėjusią kremzlę ar bent jau pristabdo tai. Chondroitinas pritraukdamas skysčius į jungiamąjį audinį padeda sąnariams neišsausėti, likti paslankiems.
  MSM (Metilsulfonilmetanas) – organinis sieros junginys, kuris palaiko jungiamųjų audinių būklę, bei prisideda prie kolageno formavimosi.
  Gliukozaminas (geriausiai gliukozamino sulfatas) sutepą ir padeda atstatyti kremzlę. Su metais gliukozamino organizme mažėja, tada labiau dėvisi sąnariai, kremzlės, pradeda kamuoti įvairios sąnarių ligos.
  Kolagenas ( II tipas ) palaiko jungiamojo audinio būklę, kurio dėka sąnariai išlieka lankstūs. Kolagenas sutepą sąnarį, mažina skausmą ir uždegimą.
  Kalcis kartu su vitaminu D stiprina kaulus, užkerta kelia kaulų masės praradimui.
  Omega 3 svarbi medžiaga viso organizmo būklei palaikyti, įskaitant ir sąnarius. Omega 3 stimuliuoja cheminių medžiagų gamybą organizme, kurios padeda malšinti sąnarių ir audinių uždegimus, bei skausmą.

  Fizinis aktyvumas ir sveika mityba yra raktas į sveikus, lanksčius ir ligų nekamuojamus sąnarius. Deja, ne visų naudingų medžiagų sąnariams reikalingus kiekius galime gauti su maistu, todėl siūlome platų asortimentą maisto papildų, kuriuose yra būtiniausi vitaminai sąnariams.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications