Prekių katalogas

Celiulitas. Kaip spręsti šią problemą.

Celiulitas. Kaip spręsti šią problemą.

Graži, skaisti ir lygi oda – kiekvienos moters siekiamybė. Juk tokia oda užtikrina ne tik gerą savijautą, bet ir pasitikėjimą savimi. Visgi didžioji dalis moterų susiduria su nepageidaujamu celiulitu, arba dar kitaip vadinama apelsino žievele.  

Celiulitas vargina įvairaus amžiaus moteris, jis atsiranda surikus limfos tekėjimui ir kraujotakai, esant mažam fiziniam aktyvumui, taip pat dėl žalingų įpročių. Celiulitas atsiranda gana greitai, o jį išnaikinti trunka kur kas ilgiau.
Kad prisidėtume prie celiulito mažinimo turime atidžiau rūpintis savo kūnu, mityba, atsisakyti arba bent jau sumažinti žalingų įpročių vartojimą, taip pat pasirinkti tinkamas kosmetikos priemones kovai su celiulitu. Vienos iš tokių priemonių – anticeliulitiniai kremai ir šveitikliai, kuriuos visuomet galite turėti savo namuose ir mėgautis procedūromis net neišėjus iš namų.


Anticeliulitinių kremų ir šveitiklių nauda


Anticeliulitinės priemonės gali būti pati pirmoji priemonė kovai su atsiradusiu celiulitu. Įvairūs kremai ir šveitikliai teigiamai veikia odą, tačiau pasiekti maksimalių rezultatų reikia ne tik reguliariai naudotis priemonėmis, tačiau ir rūpintis savo mityba, fiziniu aktyvumu. Anticeliulitiniai kremai ir šveitikliai savo sudėtyje turi veikliąsias medžiagas, kurios padeda odai atsinaujinti, kad ji veiksmingiau galėtų įsisavinti naudingąsias medžiagas.
Anticeliulitinių priemonių sudėtyje esančios medžiagos efektyviai šveičia oda, pašalina negyvas odos ląsteles, stangrina odą, suteikia elastingumo. Anticeliulitinis kremas stabdo riebalų sankaupų atsiradimą ir palaipsniui šalina celiulitą. Regeneruoja odą, atnaujina epidermio ląsteles, gerina odos išvaizdą, suteikia lygumo, patempia, stabdo senėjimą. Odos šveitimas padeda suaktyvinti limfos apykaitą ir pagreitinti toksinų pasišalinimą iš organizmų, o tai svarbu kovojant su celiulitu ir siekiant jį kuo greičiau panaikinti arba sumažinti.


Kaip naudoti anticeliulitinius kremus ir šveitiklius?


Šias priemones būtina naudoti reguliariai, tik reguliarus naudojimas atneša greitesnių ir efektyvesnių rezultatų. Anticeliulitinius šveitiklius rekomenduojama naudoti bent 2–3 kartus per savaitę. Šveitiklius masažiniais judesiais įmasažuokite į drėgną odą, galite naudotis ir specialius šepečius, taip efektyviau suaktyvinsite limfos apykaitą. Anticeliulitinius kremus rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną po 1–2 kartus ant švarios odos.
  

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications