Prekių katalogas

Kaip užsisakyti

 •  Pirkti internetinėje parduotuvėje www.sveik.eu saugu, paprasta ir patogu.

  Užsakymai priimami 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

  Kai elektroninėje parduotuvėje surandate pageidaujamą prekę, kurią norite nusipirkti, paspauskite mygtuką " Į krepšelį " ir ši prekė bus įdėta į Jūsų krepšelį. Prekes, esančias Jūsų krepšelyje, galite pamatyti dešinėje puslapio pusėje, nuorodoje " PREKIŲ KREPŠELIS ", o paspaudę ant nuorodos " Rodyti krepšelį ", naujame lange galite keisti prekių kiekį arba ištrinti iš sąrašo tas prekes, kurių nenorite pirkti. Kai visos reikiamos prekės sudėtos į krepšelį, paspauskite mygtuką " Užsakyti ".

  Jeigu jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvėje, tada įveskite savo prisijungimo vardą (įprastai Jūsų el. paštas), slaptažodį ir prisijunkite. Jeigu dar nesate užsiregistravęs, tada pažymėkite langelį "Aš noriu registruotis" ir pateikite savo duomenis. Jeigu norite pirkti be registracijos - pasirinkite "Aš pirksiu be registracijos".

  Toliau pasirinkite prekių pristatymo būdą. Jei prekių suma viršija 30 EUR, prekes jums pristatysime NEMOKAMAI į Omnivą paštomatą arba paštą (išskyrus Kuršių neriją). Jei prekių suma neviršija 20 EUR, prekių pristatymas kainuos 2.50 - 3.99 EUR. Kaune adresu Žemaičių pl. 66 galite atvykti ir įsigyti prekes be jokių išankstinių užsakymų (atsiskaitymas grynais), tačiau rekomenduojame paskambinti +37067931663 ir pasiteirauti ar prekė yra parduotuvėje.

  Įsigyti prekes su nuolaidomis galite tik pateike užsakymą www.sveik.eu

  Kainos internetinėje parduotuvėje Sveik.eu ir fizinėje parduotuvėje Žemaičių pl. 66 gali skirtis. 

  Toliau įveskite prekių pristatymo adresą ir pasirinkite apmokėjimo būdą.

  Paskutiniame lange Jūs privalote patikrinti visus duomenis ir tik tada paspausti mygtuką " Patvirtinti užsakymą ". Kai paspausite mygtuką, į Jūsų elektroninio pašto dėžutę bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas. Prekės Jums bus išsiųstos per 1-2 darbo dienas nuo pinigų gavimo dienos.

  Būkite dėmesingi paspausdami mygtuką "Patvirtinti užsakymą" Jūs pasirašote pirkimo- pardavimo sutartį.

  Prekių užsakymas į užsienio šalis:

  Išsiųsime Jūsų prekes registruota siunta, paštu. Pristatymo kaina priklauso nuo svorio. Pateikus užsakymą, palaukite, kol gausite patvirtinimą ir siuntimo kainą. (Dažniausiai siuntos iki 2kg kaina 10eur) .

  Neapmokėkite užsakymo, kol negausite patvirtinimo, dėl siuntimo kainos. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications
<-- End of Tawk.to Script-->