Prekių katalogas

ICONFIT Izotoninis gėrimas (1 kg)

 • ICONFIT Izotoninis gėrimas (1 kg)

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 1390 
  Spanguolių skonis
  Į krepšelį  
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 2,09 taškus.
  Gamintojas
 • ICONFIT Isotonic yra izotoninio sportinio gėrimo milteliai, sudaryti iš angliavandenių, elektrolitų ir kelių vitaminų mišinio. Šie sportinio gėrimo milteliai padeda atkurti energijos ir skysčių atsargas, taip pagerindami jūsų rezultatus ir ištvermę treniruočių metu. Lengvai tirpūs milteliai, leidžiantys greitai paruošti izotoninį gėrimą.

  Didina energiją ir padeda padidinti ištvermę ištvermės treniruočių metu.
  Prisideda prie vandens įsisavinimo fizinių treniruočių metu.
  Papildo su prakaitu prarastus angliavandenius ir elektrolitus.
  Padeda išvengti raumenų mėšlungio ir prisideda prie optimalaus darbingumo.
  Greitai ir lengvai įsisavinamas. Sudėtyje taip pat yra palatinozės izomaltuliozės - lėtai atsipalaiduojančio energijos šaltinio. 

  ICONFIT Isotonic Sports Drink Powder yra idealus greitai įsisavinamas troškulį malšinantis gėrimas, papildantis skysčius ir energiją. ICONFIT Isotonic sudėtyje yra angliavandenių, elektrolitų ir kelių vitaminų. Papildomas angliavandenių kiekis fizinio krūvio metu pagerina ištvermę ir darbingumą bei atitolina nuovargio atsiradimą. Visos šios sudedamosios dalys yra būtinos intensyvių treniruočių metu. Milteliai lengvai tirpsta vandenyje, todėl galite greitai paruošti izotoninį gėrimą. Kada turėtumėte vartoti ICONFIT Isotonic Sports Drink Powder?

  Naudokite šį produktą ištvermės treniruočių metu, kad papildytumėte energijos atsargas. Treniruočių metu mūsų organizmas netenka mineralinių druskų ir vandens. Dėl dehidratacijos gali sumažėti darbingumas, todėl labai svarbu vartoti izotoninius gėrimus, kurie palaiko hidrataciją ir papildo angliavandenių bei elektrolitų atsargas.

  Puikiai malšina troškulį.

  Kad greitai atsigautumėte, šį produktą taip pat turėtumėte vartoti po treniruotės, kad atstatytumėte glikogeno ir mineralų atsargas.

  Šis produktas ypač tinka sunkiai besitreniruojantiems sportininkams, ilgų nuotolių bėgikams, maratonininkams, taip pat žmonėms, kurių kasdienis fizinis aktyvumas yra padidėjęs. Be to, šis sportinis gėrimas idealiai tinka, jei treniruojatės ar varžotės karštu oru. 

  KAIP NAUDOTI: Sumaišykite 40 g miltelių (vieną lygią matavimo priemonę) su 500 ml vandens ir vartokite treniruotės metu. 

  SUDEDAMOSIOS DALYS: Sudedamosios dalys: dekstrozė, maltodekstrinas, palatinozė, izomaltuliozė, kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), vitaminas C (L-askorbo rūgštis), kalcio laktatas, magnio laktatas, kalio citratas, natrio citratas, druska, vitaminai: B6, B2, B1, B12, saldiklis sukralozė.

   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications