Prekių katalogas

ICONFIT B - Vitaminų Kompleksas 90 kapsulių

 • ICONFIT B - Vitaminų Kompleksas 90 kapsulių

  Kaina 990 
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1,49 tašką.
  Gamintojas
 • B3 (niacinas): Niacinas prisideda prie normalios energijos apykaitos ir palaiko nervų sistemos veiklą. Be to, niacinas gali padėti mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, kartu palaikydamas sveiką odą.

  B5(pantoteno rūgštis): Pantoteno rūgštis prisideda prie normalios energijos apykaitos. Pantoteno rūgštis prisideda prie normalios steroidinių hormonų, vitamino D ir kai kurių neuromediatorių sintezės ir apykaitos. Pantoteno rūgštis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Pantoteno rūgštis prisideda prie normalios protinės veiklos

  B6 (piridoksinas): B6 vitaminas yra būtinas nervų sistemai ir psichologinėms funkcijoms palaikyti. Jis gali padėti reguliuoti nuotaiką, mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Be to, B6 vitaminas dalyvauja baltymų ir aminorūgščių apykaitoje ir palaiko normalią imuninės sistemos veiklą.

  B1 (tiaminas): Tiaminas prisideda prie normalios energijos apykaitos ir nervų sistemos veiklos. Tiaminas prisideda prie normalios širdies veiklos

  B2 (riboflavinas): Riboflavinas yra labai svarbus energijos gamybai ir prisideda prie normalios geležies apykaitos. Jis taip pat svarbus odos, regėjimo ir nervų sistemos būklei.

  B12(cianokobalaminas): B12 vitaminas atlieka svarbų vaidmenį formuojantis raudoniesiems kraujo kūneliams ir padeda palaikyti nervų sistemos sveikatą. Be to, vitaminas B12 palaiko energijos gamybą ir padeda mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį.

  B9(folio rūgštis): Foliatai atlieka svarbų vaidmenį ląstelių dalijimosi procese. Foliatai prisideda prie motinos audinių augimo nėštumo metu. Foliatai taip pat palaiko imuninę sistemą ir mažina nuovargį.

  B7 (biotinas): Biotinas dalyvauja angliavandenių, riebalų ir baltymų apykaitoje. Biotinas padeda palaikyti normalią gleivinių būklę. Biotinas taip pat prisideda prie normalios nervų sistemos veiklos. 

  KAIP NAUDOTI:

  Suaugusieji turėtų suvartoti po 1 kapsulę per dieną, užgerdami stikline vandens. Vartoti kaip kursą iki 3 mėnesių, jei reikia, pakartoti.

  ĮSPĖJIMAI: Maisto papildas neturėtų pakeisti įvairios, subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėštumo, žindymo ar vaistų vartojimo atveju pasitarkite su gydytoju.

  LAIKYMAS: Laikyti originalioje pakuotėje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių, 5-25 °C temperatūroje. 90 augalinių kapsulių, 500 mg vienoje kapsulėje, grynasis svoris 45 g. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications