Prekių katalogas

ICONFIT BCAA 2:1:1 Amino Rūgštys (300 G)

 • ICONFIT BCAA 2:1:1 Amino Rūgštys (300 G)

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 1290 
  Arbūzų skonis
  Į krepšelį  
  Likutis: 1 vnt.
  Apelsinų skonis Išparduota. Susisiekite
  Informuoti, kai prekę turėsime
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1,94 tašką.
  Gamintojas
 • ICONFIT - BCAA 2:1:1. Aukščiausios kokybės šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) mišinys, turintis didesnį aminorūgščių kiekį, palyginti su dauguma kitų konkuruojančių produktų. BCAA sudaro L-leucinas (2 dalys), L-izoleucinas (1 dalis) ir L-valinas (1 dalis). Aminorūgštys yra baltymų, kurie padeda augti ir palaikyti raumenų masę, sudedamosios dalys. BCAA laikomos nepakeičiamosiomis, nes, skirtingai nuo pakeičiamųjų aminorūgščių, organizmas negali jų pasigaminti. Todėl svarbu jų gauti su maistu.

  ICONFIT BCAA 2:1:1 yra geriausias ir gryniausias aminorūgščių šaltinis. ICONFIT BCAA yra daug kokybiškesnės nei dauguma kitų konkuruojančių produktų, nes 100 g produkto yra daugiau BCAA. 

  KAIP NAUDOTI: Sumaišykite 7 g miltelių (1 kupiną šaukštelį) su 150-200 ml vandens, sulčių ar kito angliavandenių turinčio gėrimo ir suvartokite per 20 min. Vartokite po 1-2 porcijas per dieną prieš ir po fizinio krūvio. Įspėjimas: Neviršykite rekomenduojamo kiekio. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. DĖMESIO! Nearomatizuotos BCAA yra labai karčios, todėl geriausia jas maišyti su didesniu kiekiu kitų sportinių gėrimų ar maisto produktų. 

  SUDĖTIS: Aromatizuotos BCAA sudedamosios dalys: šakotosios grandinės aminorūgščių (L-leucino, L-izoleucino, L-valino) mišinys BCAA 2:1:1, citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga, saulėgrąžų lecitinas (0,8 %), saldiklis sukralozė.   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications