Prekių katalogas

ICONFIT Kolageno Supermaistas (250g)

 • ICONFIT Kolageno Supermaistas (250g)

  Kaina 1590 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 2,39 taškus.
  Gamintojas
 • ICONFIT Kolageno supermaistai su inulinu yra skanus ir daug skaidulų turintis kolageno mišinys. Idealiai tinka tiek vaisių kokteiliams, tiek tiesiog maišant su vandeniu. Sudėtyje yra daugiau kaip 30 % hidrolizuoto kolageno, liofilizuotų uogų mišinio ir daug naudingojo Oraft® inulino (natūralios skaidulos iš cikorijų šaknų).  

  Įdėkite 1 valgomąjį šaukštą mūsų kolageno ir inulino mišinio į savo kokteilį arba sumaišykite su vandeniu ar sultimis. Vienoje pakuotėje kolageno mišinio užtenka 19 porcijų. Jei pageidaujate, galite suvartoti ir 2 valgomuosius šaukštus per dieną. Vartokite kasdien, kad pagerintumėte savo savijautą ir odos, nagų bei plaukų sveikatą. Mūsų supermaisto mišiniuose dėl natūralių uogų yra daug vitaminų ir mikroelementų. Kolageno galite dėti tiesiai į trintuvą, nors kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad maišymas suskaido kolageno peptidus. Tačiau tai netiesa, maišytuvai negali pažeisti kolageno, todėl gamindami vaisių kokteilius galite jį dėti tiesiai į maišytuvą. 

  Inulinas

  Inulinas yra natūrali prebiotiška skaidulinė medžiaga, kuri pastaraisiais metais tapo viena didžiausių sveikatos tendencijų. Skaidulos prideda sveikų maistinių medžiagų į jūsų kokteilius ir padeda sulaikyti alkį. Be to, iš cikorijų šaknų gaunamas inulinas naudingas virškinimo sveikatai. 

  Vartojimas: Įdėkite 1 valgomąjį šaukštą į trinamą vaisių kokteilį arba sumaišykite su vandeniu ar sultimis. Pakuotėje yra maždaug 19 porcijų skanaus kolageno mišinio. Jei pageidaujate, taip pat galite vartoti 2-3 valgomuosius šaukštus per dieną. Vartokite kasdien ir darykite gera savo sveikatai, odai, nagams ir plaukams. 

  SUDEDAMOSIOS DALYS:
  AVIEČIŲ-JUODŲJŲ SERBENTŲ: Orafti® Inulinas (iš cikorijų šaknų), hidrolizuotas kolagenas (pagamintas specialiu procesu be cheminių medžiagų!), liofilizuotos avietės, liofilizuoti juodieji serbentai. 

  Maistinės medžiagos:                      13 g porcija           100g
  Energinė vertė (kJ / kcal)                      155/37          1198/286
  Baltymai (g)                                            4.2                  32.0
  Angliavandeniai (g)                                 2.7                 20.6
  ... iš jų cukrų (g)                                     1.8                  13.6
  Riebalai (g)                                             0.2                  1.2
  ... iš jų sotieji (g)                                     0.0                  0.2
  Skaidulos (g)                                          5.0                 38.3
  Druska (g)                                             0.03                 0.26 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications