Prekių katalogas

ICONFIT hidrolizuotas kolagenas (300g)

 • ICONFIT hidrolizuotas kolagenas (300g)

  Kaina Skonis Pirkti
  Kaina 1190 
  Grynas Kolagenas
  Į krepšelį  
  Likutis: 1 vnt.
  Kolagenas su vitaminu C
  Į krepšelį  
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1,79 tašką.
  Gamintojas
 •   ICONFIT hidrolizuotas kolagenas yra unikalūs kolageno milteliai, pagaminti be jokių cheminių medžiagų, pasižymintys aukščiausiu grynumu. 

   Labai vertinamas kolagenas yra visiškai grynos formos . Moksliniais tyrimais įrodyta, kad geriausiam poveikiui pasiekti reikia suvartoti 10 g kolageno per dieną. Kolagenas garsėja itin naudingomis savybėmis. Apsaugo sąnarius ir padeda greičiau juos atstatyti, didina kaulų elastingumą ir patvarumą, padeda formuoti kokybišką raumeninio audinio struktūrą. Kolagenas taip pat visame pasaulyje žinomas dėl odos elastingumo gerinimo ir priešraukšlinio poveikio. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo, kad normaliai funkcionuotų kraujagyslės, kaulai, kremzlės, dantenos, oda ir dantys. 

  Lengvai virškinamas, nealergizuoja ir labai gerai įsisavinamas organizmo. Neutralaus skonio ir kvapo, puikiai dera su įvairiais maisto produktais, kokteiliais ir gėrimais.

  ICONFIT hidrolizuotas kolagenas

  ICONFIT hidrolizuoto kolageno indelyje yra 300 g (30 dienų) visiškai gryno gyvulinės kilmės hidrolizuoto kolageno (arba su pridėtu C vitaminu, kad būtų dar geriau įsisavinamas) miltelių pavidalu. Rekomenduojame kasdien po 10 g (matavimo šaukštas) sumaišyti su laisvai pasirinktais maisto produktais, gėrimais, vaisių kokteiliais arba vartoti su bet kokiu norimu sportiniu gėrimu. Tai palyginti neutralūs milteliai, kurie labai nekeičia maisto ar gėrimo skonio. Taip pat tinka vartoti moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Produkte nėra jokių kitų priedų. 

  Galima įsigyti gryno 100 % hidrolizuoto kolageno, taip pat su pridėtu C vitaminu, kad būtų dar geriau įsisavinamas. Būtinai peržiūrėkite ir mūsų specialias Grožio kolagenų serijas (odai, nagams, plaukams) 

  KAIP NAUDOTI: Kasdien sumaišykite 10 g (2 nubraukti šaukštai, šaukštas pridedamas) su maistu (košėmis, dribsniais ir pan.) arba gėrimais (kava, sultimis, vaisių kokteiliu ir pan.). Vartokite reguliariai, kad palaikytumėte savo sveikatą ir pasiektumėte geriausių rezultatų 

  SUDEDAMOSIOS DALYS: Grynas hidrolizuotas kolagenas 100 % 

  Dienos norma 10g
  Hidrolizuotas Kolagenas 10g 

                                    

  SUDEDAMOSIOS DALYS: Vitaminas C (askorbo rūgštis) (5 %), grynas hidrolizuotas kolagenas (95 %).   

  Dienos norma  10 g  % RMV * 
  Hidrolizuotas Kolagenas  9.5g  
  Vitaminas C (askorbo rūgštis) 500mg 625%  

  *Referencinė maistinė vertė  
   

   
   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications