Prekių katalogas

7 Ievos Namai Medaus krūmo arbata 170g.

 • 7 Ievos Namai Medaus krūmo arbata 170g.

  Kaina 1300 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 1,95 tašką.

  Jos skonis sulyginamas su karšta abrikosų uogiene, gėlėmis, medaus ir džiovintų vaisių mišiniu. Arbata labai skani ir šalta bei puikiai dera su vaisių sultimis. Arbatą gali gerti ir vaikai. 

 • Gaminama iš Pietų Afrikoje augančio krūmokšnio (lot. Cyclopia intermedia) lapų. Pirmą kartą literatūroje medaus krūmas minimas 1705 m. Medaus krūmo arbata geriama su pienu ir cukrumi, tačiau, norint pajausti jos malonų saldų skonį bei aromatą, rekomenduojame gerti gryną. Jos skonis sulyginamas su karšta abrikosų uogiene, gėlėmis, medaus ir džiovintų vaisių mišiniu. Arbata labai skani ir šalta bei puikiai dera su vaisių sultimis. Arbatą gali gerti ir vaikai. 

  Sudedamosios dalys: Cyclopia intermedia lapai.

  Kilmės šalis: Pietų Afrika

  Paruošimas: 1 arbatinį šaukštelį arbatos užpilkite 200 ml karšto vandens (85°C) ir palaukite 3-5 minutes.

  Kad atsiskleistų geriausios arbatos savybės, gerkite 30 min. prieš valgį 1-3 kartus per dieną. Prieš arbatą išgerti stiklinę vandens.

  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nevartoti asmenims, jautriems arbatos sudedamosioms dalims. Jeigu nesate tikri dėl arbatos vartojimo naudojant vaistus – būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications