Prekių katalogas

Oblepicha Line serija plaukams

Oblepicha Line serija plaukams

Šaltalankiuose gausu organinių biologiškai aktyvių medžiagų. Šis augalas itin pamėgtas kuriant plaukų priežiūros priemones dėl savo veikliųjų medžiagų. 

Oblepicha Line šampūnas plaukams dažnam naudojimui.


Švelni šampūno formulė subtiliai plauna plaukus nuo nešvarumų, nepažeisdama apsauginio odos sluoksnio. Šaltalankiuose esančių organinių biologiškai aktyvių medžiagų dėka, bei esantis vitaminų ir mikroelementų kompleksas sausi ir trapūs plaukai tampa prabangūs ir stiprūs, apsaugo plaukų svogūnėlius, atstato pažeistą keratino sluoksnį, suteikia gyvybingų ir nuostabių plaukų pojūtį.
Esantis vitaminas C padeda apsaugoti plaukus nuo spalvos pasikeitimo bei atkuria sveiką plaukų išvaizdą, todėl jie tampa žvalūs ir žvilgantys. Vitaminas A padeda apsaugoti nuo trapumo ir sausumoą. B grupės vitaminai neutralizuoja per didelį plaukų slinkimą, skatina naujų augimą, mažina niežėjimą ir sudirgimą.

Oblepicha Line fluidas-kondicionierius su šaltalankių aliejumi.


Šis kondicionierius-fluidas su šaltalankių aliejumi turi savyje organinių biologiškai aktyvių medžiagų (karotenoidų, riebalų rūgščių, vitaminų C, A, E, P, K, B grupės vitaminų, mikroelementų) kompleksą. Dėl antioksidacinių savybių vitaminas C apsaugo plaukus nuo spalvos pasikeitimo ir užtikrina sveiką plaukų išvaizdą, todėl jie tampa žvalūs ir žvilgantys. Vitaminas A padeda išvengti plaukų trapumo ir sausumo. B grupės vitaminai mažina plaukų slinkimą, skatina naujų augimą, mažina niežėjimą ir sudirginimą. Kondicionavimo ingredientas suteikia plaukams purumo, minkštumo ir žvilgesio.
 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications