Prekių katalogas

„Natural Concealer“ - Natūrali maskuojanti priemonė

„Natural Concealer“ - Natūrali maskuojanti priemonė

Tamsūs paakiai, ne vietoje atsiradęs paraudimas gali sugadinti nuotaiką. Džiaugiamės, jog yra priemonių, kurios lengvai padės užmaskuoti odos netobulumus! 

Natural Concealer“ - ne tik labai efektyvi, bet svarbiausia - natūralios sudėties kosmetikos priemonė. Pagaminta tik iš augalinių medžiagų, sudėtyje nėra dažiklių, konservantų bei sintetinių kvapų. Visiškai saugu naudoti!

Drėkinanti maskuojanti priemonė su Q10 Lavera Honey bei Lavera Ivory. Rinkitės pagal odos atspalvį!
„Natural Concealer“ su Q10 veikliųjų medžiagų kompleksu ir kruopščiai parinktais aukštos kokybės organiniais ingredientais, tokiais kaip organinių saldymedžio šaknų ekstraktas ir ekologiškas taukmedžio sviestas, slepia paakių šešėlius ir paraudimus. Tai leidžia atrodyti žvalesnei ir jaunesnei, o jautri oda drėkinama, kad išlaikytų natūralų elastingumą. „Lavera“– tai jau virš 30 metų patirtį turinti natūralios kosmetikos gamintoja iš Vokietijos. Tai viena pirmaujančių natūralios ir ekologiškos kosmetikos, mineralinio makiažo, odos, plaukų priežiūros produktų gamintoja. Įsipareigojusi ir gaminanti tik saugią kosmetiką nuo 1987 metų.
Šie produktai sertifikuoti BDIH - tai tik įrodo, jog produktai yra visiškai natūralūs.

Rinkitės iš dviejų atspalvių: 
Honey
Ivory 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications