Prekių katalogas

Marion aliejai plaukams

Marion aliejai plaukams

Aliejų nauda plaukams yra patvirtinta jau nuo seniausių laikų. Juos plaukų priežiūrai rekomenduoja net geriausi kirpėjai ir stilistai!  

MARION rytietiški aliejai plaukams nepaliks abejingų. Jūsų plaukai taps pridrėkinti, pamaitinti, taps sveiki, gražūs ir žvilgantys. Išsirinkite savo plaukams tinkantį aliejų iš Marion plaukų aliejų serijos ir džiaukitės sveikai atrodžiais plaukais. 

MARION rytietiški aliejai plaukų maitinimui  - aliejus skirtas visų tipų plaukams. Sudėtyjė esantys makadamijos ir kvapiųjų kanangų aliejai intensyviai maitina plaukus, bei suteikia jiems sveiką išvaizdą. 

MARION rytietiški aliejai plaukų stiprinimui - aliejus skirtas pažeistiems plaukams. Sudėtyje esantys kokoso ir tamano aliejai intensyviai stiprina ir maitina plaukus, tuo pačių apsaugo nuo žalingo aplinko poveikio. 

MARION rytietiški aliejai plaukų atstatymui  - aliejus skirtas nepaklusniems, pažeistiems plaukams. Sudėtyje esantys simondsijų ir saulėgražų aliejus intensyviai drėkina ir maitina plaukus, taip pat apsaugo plaukus nuo UV spindulių. Plaukai tamps minkštesni ir glotnesni.
 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications