JONAŽOLĖ N60 375MG

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 790
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 1,19 tašką.
 •  

  Maisto papildas

  60  kapsulių

  Jonažolės kapsulės yra maisto papildas, skirtas nervų sistemai.

  Dviejuose kapsulėse vidutiniškai yra:

  RMV %

  Paprastoji jonažolė (St. John’s Wort) miltelių formoje

  750 mg

  **

  Sudedamosios dalys: paprastoji jonažolė miltelių formoje, želatina, tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas.

  ** - referencinė maistinė vertė nenustatyta

  Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 2 kartus per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Įspėjimas: Nepatartina vartoti maisto papildo, jei esate nėščia ar įtariate, kad galite būti nėščia ir jei žindote kūdikį. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote receptinių vaistų įskaitant kontraceptinius – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nutraukti maisto papildo vartojimą, jei atsirado jautrumas saulės šviesai. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti 15-25 oC temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Partija: žr. ant pakuotės. Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.

   

  Įspėjimas

  • Nepatartina vartoti Jonažolės maisto papildo, jei esate nėščia ar įtariate, kad galite būti nėščia ir jei žindote kūdikį.
  • Jeigu vartojate ar neseniai vartojote receptinių vaistų įskaitant kontraceptinius – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
  • Nutraukti maisto papildo vartojimą, jei atsirado jautrumas saulės šviesai.
  • Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

   

<-- End of Tawk.to Script-->