Prekių katalogas

IDC INSTITUTE vonios burbulų rinkinys Zen, 8x15 g

 • IDC INSTITUTE vonios burbulų rinkinys Zen, 8x15 g

  Kaina 399 
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 0,6 taškų.
  Gamintojas
 • Mėgaukitės atpalaiduojančia ir vonia su IDC Institute vonios burbulais! Burbulai yra pagaminti iš natūralių ingredientų ir eterinių aliejų, kurie padės atsipalaiduoti, palengvins stresą ir pagerins nuotaiką.

  Galimi 3 skirtingi modeliai: Sakura, Violet ir Orchid. Kiekvienas modelis turi savo unikalų aromatą ir naudingų savybių.

  Sakura: įkvėpta japoniškų vyšnių žiedų. Rinkinys turi vaisių ir gėlių aromatą, kuris padės atsipalaiduoti ir pamiršti stresą.
  Violetinė: įkvėpta žibuoklių. Rinkinys turi subtilų ir gaivų aromatą, kuris padės atsipalaiduoti ir pagerinti nuotaiką.
  Orchidėja: įkvėpta orchidėjų. Rinkinys turi egzotišką ir jausmingą kvapą, kuris padės atsipalaiduoti ir jaustis seksualiai.

  Įsigykite šiandien ir mėgaukitės atpalaiduojančia vonia!

  DĖMESIO! Rinkinys parenkamas atsitiktine tvarka. 

  Vonios burbulą įdėti į vonią pripiltą šilto (37–38º C) vandens. Palaukti kol ištirps. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus: atsargiai plauti tekančiu vandeniu. Jei sudirginama oda- kreiptis į gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. 

  VONIOS BURBULAI ORCHID BLUE: SODIUM BICARBONATE. SODIUM SULFATE. CITRIC ACID. SODIUM CARBONATE. GLYCERIN. AQUA . PARFUM . HEXYL CINNAMAL. LINALOOL. CI 19140. CI 42090 VONIOS BURBULAI SAKURA PINK: SODIUM BICARBONATE. SODIUM SULFATE. CITRIC ACID. SODIUM CARBONATE. GLYCERIN. AQUA . PARFUM. HEXYL CINNAMAL. CI 17200. CI 19140 VONIOS BURBULAI PURPLE: SODIUM BICARBONATE. SODIUM SULFATE. CITRIC ACID. SODIUM CARBONATE. GLYCERIN. AQUA . PARFUM. CI 17200. CI 42090 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications