Prekių katalogas

ICONFIT Premium Omega 3 (90 Kapsulių)

 • ICONFIT Premium Omega 3 (90 Kapsulių)

  Kaina 1890 
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 2,84 taškus.
  Gamintojas
 • ICONFIT Premium Omega-3 is yra veiksminga riebalų rūgštis, palaikanti širdies ir smegenų veiklą. Minkštosiuose gelinėse kapsulėse yra visa omega-3 riebalų rūgščių dozė. 1 kapsulėje yra 500 mg EPA ir 250 mg DHA. Gryni, aukščiausios kokybės žuvų taukai.

  EPA ir DHA prisideda prie normalios širdies veiklos. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg EPA ir DHA per dieną.
  DHA padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg DHA per dieną.
  Dėžutės pakanka 90 dienų. Reikia 1 minkštosios kapsulės per dieną! 

  ICONFIT Premium Omega-3 minkštosiuose gelinėse kapsulėse yra didesnis nei įprastai EPA ir DHA riebalų rūgščių kiekis. Mūsų žuvų taukai yragryni, gaunami iš mažų žuvų (ančiuvių). Riebalų rūgštys atliekasvarbų vaidmenį žmogaus mityboje ir žmogaus fiziologijoje. Riebalų rūgštys EPA ir DHA yra svarbios jūsų širdžiai ir arterijoms. DHA padeda palaikyti normalią smegenų veiklą ir regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 250 mg DHA per dieną.

   

  Rekomenduojama vartoti ne mažiau kaip 250 mg EPA ir DHA per dieną. ICONFIT Premium Omega 3 kapsulėse yra visa porcija grynų EPA ir DHA riebalų rūgščių.

   

  1 kapsulėje yra 500 mg EPA ir 250 mg DHA, todėl mūsų minkštosios kapsulės yralabai veiksmingos ir lengvai vartojamos - užtenka tik 1 kapsulės per dieną irgaunamas maksimalus poveikis!

   Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

  KAIP NAUDOTI: Po 1 kapsulę per dieną su maistu arba be jo. Maisto papildas nepakeičia sveiko gyvenimo būdo ir įvairios bei subalansuotos mitybos. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pasitarkite su gydytoju, jei vartojate kokių nors vaistų, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi. Laikyti originalioje pakuotėje, kambario temperatūroje, saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

   

  SUDĖDAMOSIOS DALYS: Žuvų taukai (kaip žuvų taukų etilo esteris), kapsulės apvalkalas (galvijų želatina, glicerolis,vanduo), tokoferolio turtingas ekstraktas. Kiekis: 90 minkštųjų gelinių kapsulių 

    1minkštoji kapsulė
  Žuvų taukai (kaip žuvų taukų etilo esteris)  1000 mg
  įskaitant omega-3 riebalų rūgštis, iš kurių 800 mg
  EPA (eikozapentaeno rūgšties)  500 mg
  DHA (dokozaheksaeno rūgštis)  250 mg


   ĮSPĖJIMAI: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maisto papildą gali vartoti tik suaugę žmonės nuo 18 metų.  

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications