Prekių katalogas

ICONFIT MSM Milteliai (800 g)

 • ICONFIT MSM Milteliai (800 g)

  Kaina 1690 
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 2,54 taškus.
  Gamintojas
 • ICONFIT MSM milteliai yra naudingas maisto papildas sąnariams, plaukams ir odai - grynas ir be priedų.

  Gryni MSM milteliai, padedantys išlaikyti sveikus raumenis ir sąnarius.
  Spartina struktūrinių kolageno baltymų susidarymą.
  Naudingas odos, plaukų, nagų sveikatai.
  Kasdien įmaišykite 2-5 g (1/2-1 arbatinį šaukštelį) į sultis, maistą, vaisių kokteilį ar sportinį gėrimą. 

  ICONFIT MSM milteliai yra organinis sieros junginys (metilsulfonilmetanas), natūraliai randamas augaluose, gyvūnuose ir žmogaus organizme. MSM palaiko sąnarių ir kaulų tvirtumą, taip pat gerai veikia odos, nagų ir plaukų sveikatą. Grynas MSM yra bekvapiai, balti, šiek tiek kartaus skonio kristaliniai milteliai.

  Sąnarių susidėvėjimas sukelia sąnarių skausmą - MSM blokuoja uždegiminius procesus ir padeda apsaugoti kaulų sveikatą. Moksliniai tyrimai parodė puikius rezultatus. Pavyzdžiui, vieno tyrimo metu 100 vyresnių nei 50 metų žmonių 12 savaičių kasdien buvo duodama MSM, o kitai grupei buvo skiriamas placebas - tyrimo pabaigoje MSM gavusi grupė pranešė apie sumažėjusį sąnarių skausmą ir patinimą bei geresnį judrumą

  MSM savybės taip pat gali sumažinti su senėjimu ir stresu susijusią oksidacinę žalą.

  Oda, plaukai ir nagai.

  MSM padeda organizmui regeneruoti kolageną ir taip pagerinti odos būklę. Su amžiumi atsirandančios raukšlės. Sausa oda ir elastingumo sumažėjimas yra susiję su kolageno sumažėjimu.

  MSM taip pat vadinamas "grožio mineralu", kuris suteikia mūsų organizmui sieros kolagenui ir keratinui gaminti. Daugelis vartotojų pastebėjo, kad po kelių savaičių nuoseklaus vartojimo jų plaukai ir nagai tapo stipresni ir storesni. 

  KAIP NAUDOTI: Atkreipkite dėmesį! MSM yra kartaus skonio, todėl jį ypač tinka maišyti su didesniais skysčių kiekiais. Vartokite po 2-5 g per dieną, sumaišytus su vandeniu ar sultimis. Rekomenduojama pradėti nuo nedidelio kiekio, pavyzdžiui, 1 g (1/4 arbatinio šaukštelio stiklinei vandens) per dieną, dozę didinant po truputi.

   SUDEDAMOSIOS DALYS: MSM milteliai (metilsulfonilmetanas). 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications