Prekių katalogas

ICONFIT Beta Alaninas (300 g)

 • ICONFIT Beta Alaninas (300 g)

  Kaina 1190 
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1,79 tašką.
  Gamintojas
 • ICONFIT beta alaninas yra aminorūgštis, padedanti organizmui gaminti karnoziną, kuris padeda didinti raumenų ištvermę didelio intensyvumo treniruočių metu.

  100 % gryna aminorūgštis kristalinių beta-alanino miltelių pavidalu.
  Padeda organizmui gaminti karnoziną, kuris ugdo jėgą ir ištvermę.
  Vartokite 1-2 nedidelius matavimo šaukštelius per dieną, įmaišydami į gėrimus ar maistą. 

  ICONFIT Beta-Alaninas yra aminorūgštis, kuri sintetinama kepenyse ir gali būti gaunama su maistu per gyvūninės kilmės maisto produktus, pavyzdžiui, jautieną ir vištieną. Patekęs į organizmą beta alaninas jungiasi su histidinu skeleto raumenyse ir kituose organuose ir sudaro karnoziną. Beta alaninas skatina karnozino sintezę organizme, o tai padeda išvengti rūgštingumo padidėjimo raumenyse fizinio krūvio metu ir taip sumažina raumenų nuovargio atsiradimą. Taip galite maksimaliai išnaudoti treniruotę ir pasiekti didesnių jėgos ir ištvermės tikslų. Įrodyta, kad beta alaninas didina raumenų ištvermę atliekant didelio intensyvumo pratimus, trunkančius nuo 1 iki 10 minučių.

  KAIP JIS VEIKIA?

  Beta alaninas padeda organizmui gaminti karnoziną, kuris veikia kaip natūralios pieno rūgšties buferis raumenyse. Didėjant karnozino kiekiui raumenyse, didėja raumens gebėjimas palaikyti tinkamą PH (rūgštingumo) lygį. Atliekant sunkias treniruotes, jis atlieka dar svarbesnį vaidmenį ugdant raumenų ištvermę ir jėgą.

  Tuomet jums gali kilti klausimas, kodėl nevartojamas grynas karnozinas, vietoje beta alanino? Tyrimai rodo, kad geriamasis karnozino vartojimas neduoda visiškai jokios naudos ir jį turi pasigaminti jūsų organizmas - beta alaninas padeda tai padaryti.

   

  KAIP NAUDOTI: 1-2 valgomųjų šaukštų per dieną (iš viso 1800 mg). Kas 2-3 mėnesius darykite 2-3 savaičių vartojimo pertrauką. Neviršykite rekomenduojamų kiekių. 

  SUDEDAMOSIOS DALYS: Beta alaninas.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications