Prekių katalogas

ECOVER - ekologiškos valymo priemonės.

ECOVER - ekologiškos valymo priemonės.

ECOVER rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai. Švarūs namai be kenksmingų cheminių priemonių!  

Šis prekės ženklas kilęs iš Belgijos. 

  • Iš natūralių augalinės kilmės ingredientų.
  • Suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį.
  • Nebandomi su gyvūnais.
  • Sudėtyje nėra fosforo ir fosfatų.
  • Gaminiai ir pakuotės suyra net aplinkoje, kur mažai deguonies.
  • Gaminiai patikrinti dermatologų.

Mūsų asortimente rasite šiuos ECOVER produktus:

Indų ploviklis Pomegranate&Fig Tea.
Skystas indų ploviklis su granatais ir figomis puikiai šalina riebalus ir nešvarumus nuo jūsų indų. Mėgaukitės tviskančia švara ir gaiviu, natūraliu, augalinės kilmės aromatu. Ploviklis saugus naudoti, nepalieka likučių ir nedirgina odos. 

Natūralus indų ploviklis Camomile&Clementine.
Skystas indų ploviklis su ramunėlėmis ir klementinais puikiai šalina riebalus ir nešvarumus nuo jūsų indų. Mėgaukitės tviskančia švara ir gaiviu, natūraliu, augalinės kilmės ramunėlių ir klementinų aromatu.
 

Audinių minkštiklis Gardenia&Vanilla.
Šis puikus skystas audinių minkštiklis užtikrins nepakartojamą jūsų skalbinių minkštumą. Jis taip pat palengvins lyginimą ir suteiks skalbiniams natūralų gaivų aromatą. Ecover skysti audinių minkštikliai - švelnus rūpestis jūsų skalbiniais tausojant gamtą. Tinka jautriai odai.

 

Skystas švelnus skalbiklis Delicate.

Šis skystas skalbiklis sukurtas ypatingai plonų ir švelnių audinių priežiūrai. Skalbiklis tinka net šilko ir vilnos priežiūrai. Išsaugo švelnaus pluošto minkštumą ir spalvų ryškumą.


Natūralus tualeto valiklis Pine & Mint.

Puiki priemonė nuo erzinančių chemikalų kvapų pavargusiems bei tobulos švaros norintiems. Valiklis šalina nešvarumus, kalkių nuosėdas ir gaivina patalpos orą. Trejopas poveikis: valo, šalina kalkių apnašas ir gaivina orą.

Natūralus bechloris audinių baliklis.
Priemonės sudėtyje nėra optinių baliklių, darančių skalbinius nenatūraliai baltus ir paliekančių kenksmingus likučius. Šis baliklis saugo natūralų audinių baltumą, veiksmingai valo net sunkiai įveikiamas dėmes. Natūrali baliklio sudėtis nedirgina odos.
 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications