Prekių katalogas

DIZAO MATRIOŠKA kaukių veidui rinkinys su Manikuagano ežero moliu, 3 x 9 g Geriausia iki: 14.06.2024

 • DIZAO MATRIOŠKA kaukių veidui rinkinys su Manikuagano ežero moliu, 3 x 9 g Geriausia iki: 14.06.2024

  Kaina 419 
  699  Sutaupykite 280 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-14
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 0,63 taškų.
  Gamintojas
 • Dizao molio kaukės veidui - veido, kaklo ir dekoltė odos priežiūrai. Kiekvienos kaukės pagrindas yra unikalaus Manikuagano ežero, esančio Kanados šiaurėje molis ir kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų kompozicija, kuri jūsų odą pavers idealiai lygia, suteiks sveiką ir švytinčią išvaizdą!

  Rinkinį sudaro:

  1. DIZAO MATRIOŠKA valomoji kaukė veidui probleminei odai. Kaktusas ir Manikuagano ežero molis, 9 g

  Kaukė praturtinta unikaliu moliu iš Kanadoje esančio Manikuagano ežero ir kaktuso ekstraktu, pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, puikiai valo, ramina ir minkština odą. Tai puikiai priemonė probleminės odos priežiūrai. Oda taps glotni, švelni ir spindinti.

  Manikuagano ežero molis išgaunamas iš kratere esančio ežero gilumų, unikalus savo elementų ir mineralinių druskų gausa. Kartu su kaktuso ekstraktu sudaro puikų derinuką odos išvalymui ir suminkštinimui. 

  2. DIZAO MATRIOŠKA valomoji kaukė veidui riebiai ir mišriai odai. Vulkaniniai pelenai ir Manikuagano ežero molis, 9 g

  Kaukė praturtinta unikaliu moliu iš Kanadoje esančio Manikuagano ežero ir vulkaniniais pelenais, pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, puikiai valo, ramina odą. Padeda kovoje su problemomis, kurios būdingos riebiai ir mišriai odai. Oda taps glotni, švelni ir spindinti.

  Manikuagano ežero molis išgaunamas iš kratere esančio ežero gilumų, unikalus savo elementų ir mineralinių druskų gausa. Kartu su vulkaniniais pelenais sudaro puikų derinuką odos išvalymui.

  3. DIZAO MATRIOŠKA drėkinamoji kaukė veidui visų tipų odai. Hialurono rūgštis ir Manikuagano ežero molis, 9 g

  Kaukė praturtinta unikaliu moliu iš Kanadoje esančio Manikuagano ežero ir hialurono rūgštimi, pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, puikiai valo ir atstato odą. Rezultatą pastebėsite akimirksniu. Oda taps glotni, švelni ir spindinti. 

  Manikuagano ežero molis išgaunamas iš kratere esančio ežero gilumų, unikalus savo elementų ir mineralinių druskų gausa. Kartu su hialurono rūgštimi sudaro puikų derinuką odos išvalymui ir drėkinimui.

  Naudojimas: paskirstyti kaukę ant švarios veido, kaklo ir dekoltė odos vengiant sričių aplink akis ir lūpas. Po 15-20 min. nuplauti vandeniu. Naudoti 1-2 kartus per savaitę.

  Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Saugoti akis. Patekus į akis, praplauti dideliu kiekiu vandens. Saugoti nuo vaikų. Prasidėjus alerginei reakcijai nustoti naudoti priemonę. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications