Prekių katalogas

Body Boom dušo želės

Body Boom  dušo želės

Nors pusvalandžiui nukeliaukite į tropikus pasitelkę vos dušo želę ir savo vonios kambarį… 
BODY BOOM dušo želės pagamintos tik iš natūralių ingredientų. Jos suteiks ypatingus pojūčius! 

  • "5 super green" BODY BOOM dušo želė  - tobulas miksas odos drėkinimui ir maitinimui. Sudėtyje esantys avokado ir brokolių aliejai, vynuogių, gvajavos ir žaliosios arbatos ekstraktai. Dušo želė intensyviai drėkina ir  maitina odą, apsaugo ją nuo išsausėjimo, gaivina ir suteikia švelnumo.
  • “Vitamin bomb" BODY BOOM dušo želė  sudėtyje sultingo apelsino sultys ir šaltalankių aliejus. Dušo želė priemonė puikiai maitina odą, prisotina ją vitaminais. Savo aktyvių komponentų dėka rūpinasi ir puoselėja natūralų odos grožį.
  • “Be happy" BODY BOOM dušo želė  sudėtyje tropiniai kokosų ir migdolų aliejai. Dušo želė drėkina ir maitina odą. Aktyvių komponentų dėka švelniai valo odą ir padeda atsipalaiduoti. 
  • "Be vegan" BODY BOOM dušo želė sudėtyje esantys moliūgo ir Kalahario meliono sėklų aliejai maitina odą, prisotiną ją vitaminais ir mikroelementais. Dušo želė drėkina odą ir puosėlėja odos grožį ir jaunystę.
  • "Wake me up" BODY BOOM dušo želė , kuri suteiks Jums žvalumo ir energijos visai dienai. Sudėtyje greifrukto ir laimo ekstraktai tonizuoja, stangrina odą, bei suteikia jai elastingumo 

Visą Body Boom produkcija rasite ------->   BODY BOOM

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications