Prekių katalogas

BIOLOGICA tekstilinės veido kaukės

BIOLOGICA tekstilinės veido kaukės

Spindinti, skaisti ir sveika veido oda įkvepia pasitikėti savimi! 
BIOLOGICA tekstilinės veido kaukės padės pasirūpinti, kad jūsų veido oda neprarastų skaistumo, taptų glotni ir švelni. 

  • Kaukė veidui su kanapių aliejumi "Total regeneration"  - kanapių aliejus, arbutinas ir japoninės kamelijos ekstraktas padės jūsų odai įgyti tolygų atspalvį ir natūralų spindesį.
  • Veido kaukė su bičių nuodais "Anti-Age control" sudėtyje - bičių nuodai, ženšenio ekstraktas ir hialurono rūgštis, kurie padės jūsų odai tapti stangria ir glotnia. Kaukė "Anti-Age control" intensyviai stangrina odą, drėkina bei puikiai pašalina nuovargio požymius.
  • Valanti kaukė veidu su juodąja anglimi "Perfect d-toxing" kurios sudėtyje juodoji anglis, nimbamedžio aliejus bei hialurono rūgštis, padės jūsų odai atrodyti skaisčiai ir matinei. Kaukė nesausina odos, padeda puoselėti natūralų jūsų grožį.
  • Veido kaukė su deimantų pudra "Express shining" sudėtyje - deimantų pudra, 24K auksas ir vitaminas E, kurių dėka jūsų oda bus spindinti ir glotni. Kaukė puikiai atgaivina, padeda pašalinti odos netobulumus, mažina juodus ratilus aplink akis.
  • Tekstilinė veido kaukė su hialurono rūgštimi "Deep moisturizing"  padeda palaikyti drėgmės balansą odoje, neleidžia jai išsausėti, saugo nuo priešlaikinio sėnėjimo požymių. Kaukės sudėtyje esanti hialurono rūgštis, avokado aliejus ir peptidai, padės jūsų odai ir ji bus elastinga ir stangri.  

Visą kovo mėnesį šias kaukes mūsų parduotuvėje galite įsigyti su -20% nuolaida: BIOLOGICA VEIDO KAUKĖS
Nieko nelaukite - spindėkite pasitikėjimu savimi! 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications