Prekių katalogas

Natūralus bechloris audinių baliklis ECOVER, 400 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 329
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 0,49 taškų.
  Paskirtis
  Drabužių skalbiklis
  Gamintojas
 • Veiksmingai valo ir saugo skalbinių baltumą.


  Išbandykite šį saugų bechlorį audinių baliklį. Priemonės sudėtyje nėra optinių baliklių, darančių skalbinius nenatūraliai baltus ir paliekančių kenksmingus likučius. Šis baliklis saugo natūralų audinių baltumą, veiksmingai valo net sunkiai įveikiamas dėmes. Natūrali baliklio sudėtis nedirgina odos.

  Natūraliai išsaugo akinantį baltumą
  Be chloro
  Didina skalbiamąją galią ir puikiai balina
  ECOVER – tai jau daugiau kaip 30-ies metų patirtį turinti ekologiškų valymo priemonių gamintoja iš Belgijos, kuri rūpinasi ne tik savo gaminamais produktais, bet ir jų poveikiu aplinkai bei žmonių sveikatai.

  ✓ Iš natūralių augalinės kilmės ingredientų
  ✓ Suyra ir minimaliai veikia vandens pasaulį
  ✓ Nebandomi su gyvūnais
  ✓ Sudėtyje nėra fosforo ir fosfatų
  ✓ Gaminiai ir pakuotės suyra net aplinkoje, kur mažai deguonies
  ✓ Gaminiai patikrinti dermatologų 

  Rekomenduojame naudoti kartu su Ecover Non-bio skalbimo produktais (milteliais ar skysčiu). Deguonies baliklį pilkite į skalbimo priemonių skirstytuvą.

  Dozė pilnai pakrautai skalbimo mašinai (4-5 kg): akinančiam baltumui (=1 valgomasis šaukštas) 15 g; įvairių spalvų dėmėms pašalinti (=2 valgomieji šaukštai) 30 g. Skalbimui rankomis ir mirkymui (=1 valgomasis šaukštas) 15 g.

  Saugokite nuo vaikų. Laikykite sausoje vietoje. Venkite kontakto su akimis ir oda. Patekus į akis praskalaukite dideliu vandens kiekiu ir kreipkitės į gydytoją. Nenurykite. Nurijus kreipkitės į gydytoją ir parodykite gaminio pakuotę. 

  Sudėtis: 100% deguonies pagrindo balinimo agentas (perkarbonatas, susidedantis iš sodos ir vandenilio peroksido). Tai pats ekologiškiausias audinių baliklis po saulės! 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications