Prekių katalogas

Teimurovo pasta

 • Kojų prakaitavimas yra ne tik estetinė, bet ir fiziologinė problema. Itin intensyviai prakaituojančios kojos sukelia diskomfortą vaikštant, skleidžia nemalonų kvapą, o kartais netgi sukelia ligas (pavyzdžiui, pėdų ar nagų grybelį).

  Įprastai perteklinis kojų prakaitavimas kyla dėl netinkamos higienos, sintetinių medžiagų, netinkamai pritaikytų batų (per mažo ar per didelio dydžio), lėtinių ligų.

  Gera žinia ta, jog laikantis reguliarios kojų higienos (plaunant kojas muilu ryte ir vakare; kartą per savaitę mirkant kojas šiltame vandenyje) bei naudojant prakaitavimą stabdančias ir nemalonų kvapą naikinančias priemones galima sumažinti kojų prakaitavimą iki minimumo ir vėl džiaugtis sveikai atrodančiomis pėdomis.
    

  Skaityti daugiau
  Prekių nėra.
 • Apie Teimurovo pastą

  Rusijoje gaminama Teimurovo pasta (arba – teimurovo kremas, balzamas) yra laikoma viena efektyviausių priemonių nuo kojų prakaitavimo ir nemalonaus pėdų kvapo. Rinkoje parduodamas ir identiškos sudėties teimurovo purškalas. Tai antiseptinis, sausinantis ir dezodoruojantis prepratas.

  Į teimurovo kremą įeinančios veikliosios medžiagos yra boro rūgštis, metenaminas, boraksas, salicilo rūgštis, švino rūgštis, talkas, aldehidas, cinko oksidas.

  Teimurovo pasta kaina pralenkia įprastus preparatus, naudojamus nuo kojų prakaitavimo, tačiau dėl savo efektyvumo ir taupaus naudojimo ilgainiui teimurovo pasta atsieina daug pigiau. Mūsų parduotuvėje teimurovo prasta yra pigesnė nei rinkos kainomis.

  Teimurovo pastos/purškalo naudojimas

  Teimurovo pasta/purškalas tinkamas tik išoriniam naudojimui. Tai yra vaistinis, ne kosmetinis preparatas, tad jis turėtų būti naudojamas tik susiduriant su pėdų prakaitavimo problemomis. Teimurovo preparatus taip pat rekomenduojama naudoti sportininkams ar žmonėms, dažnai avintiems sportinę avalynę. Jie yra tinkami ne tik suaugusiems, bet ir paaugliams.

  Teimurovo pasta naudojimas: nuplaukite kojas ar pamirkykite šiltoje vonelėje ir nedideliu kiekiu ištepkite pėdas. Pripildžius vonelę terpentino emulsija, gausite dar geresnį efektą.

    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications