Imbiero eterinis aliejus 10ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 460
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 7 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 0,69 taškų.
  Gamintojas
 • Naudojimas

  Patalpų aromatizavimui 3 – 4 lašus imbierų eterinio aliejaus lašinkite į aromatinę lempą ar žvakidę, o inhaliacijoms 1 – 2 lašus šio aliejaus maišykite su karštu vandeniu ir kvėpuokite garais. Procedūros naudingos sergant viršutinių kvėpavimo takų ligomis, pykinant, esant mieguistumui, peršalus, kamuojant vienatvės jausmui, sumažėjus lytiniam potraukiui.

  Voniai 4 – 5 lašus imbierų eterinio aliejaus maišykite su šaukštu tirpiklio (medaus, druskos, grietinėlės, jogurto ir pan.) bei pilkite į vonią. Masažui ar trynimams 7 – 8 lašus šio aliejaus maišykite su šaukštu bazinio švelnaus aliejaus ir trinkite skaudamas vietas ar naudokite masažui kamuojant artritui, raumenų skausmams, mieguistumui, peršalimui, sutrikus virškinimui ar kraujo apykaitai.

  Imbierų eterinis aliejus gali būti naudojamas karštiems kompresams. 4 – 5 lašus aliejaus sumaišykite su šaukštu bazinio pašildyto aliejaus ar degtinės ir trinkite skaudamus raumenis, sąnarius ar kitas reumato ar artrito kamuojamas vietas.

  Jei ryta kamuoja silpnumas ir pykinimas, ar pykina kelionių metu, sergate jūros liga, jaučiate pirmus peršalimo simptomus, keletą lašų imbierų eterinio aliejaus lašinkite ant servetėlės ir pakvėpuokite.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

<-- End of Tawk.to Script-->