Prekių katalogas

Botanika 100% Stambiažiedžių jazminaičių (jazminų) eterinis aliejus, 10 ml GERIAUSIA iki pabaigos: 10.2023

 • Botanika 100% Stambiažiedžių jazminaičių (jazminų) eterinis aliejus, 10 ml GERIAUSIA iki pabaigos: 10.2023

  Kaina 360
  600 Sutaupykite 240
  Pasiūlymas galioja iki 2023-10-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 4 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 0,54 taškų.
  Gamintojas
 • Vadinamas „meilės aliejumi“, jazminų aromatas pakerės jus nuo pirmojo įkvėpimo, užhipnotizuos savo saldumu, gėlių kvapu. Jis skirtingas, nuneš jūsų mintis į žalias pievas, atrsidursite ten, kur skleidžiasi stambūs žiedai, pajusite saldžius, gaivius vaisinius akordus. Tai nepakartojamas ir neužmirštamas aromatas.

  Jazminų eterinis aliejus naudojamas sausos ir jautrios odos priežiūrai, padeda sumažinti sudirgimą, pleiskanojimą, puikiai gaivina ir stangrina. Tinka naudoti brandžiai odai. Pasižymi apsauginėmis savybėmis, taip pat suteikia odai elastingumo. Aliejaus kvapas suteikia žvalumo, energijos. Kaip ir kiti eteriniai aliejai gali būti naudojamas patalpų valymui ir aromatizacijai.

  Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications