Prekių katalogas

Arbatos malšinančios skausmą, spazmus. Arbatos nuo skausmo.

 • Arbatos malšinančios skausmą, spazmus. Arbatos nuo skausmo. 

  Dėl įtempto gyvenimo būdo, streso, netinkamos mitybos, gryno oro bei fizinio aktyvumo stokos daugelis susiduriame su įvairiais organizmo skausmais, raumenų spazmais. Šiuo atveju arbatos malšinančios skausmą, spazmus – natūrali intervencija į sveikatos stiprinimą ir geresnę gyvenimo kokybę. 

  Skaityti daugiau
 • Mūsų parduotuvėje galite įsigyti skirtingų rūšių, aukščiausios kokybės, iš kruopščiai atrinktų vaistažolių pagamintų arbatų ir arbatų mišinių, kurios efektyviai malšina skausmą, raumenų spazmus bei stiprina imunitetą. Šios arbatos gali būti naudojamos ir kaip įvairių ligų profilaktinė bei gydymo priemonė, kombinuojant su gydytojų paskirtomis rekomendacijomis. Jos tinkamos vartoti ir karštos, ir atvėsusios, ir atšaldytos, o jų paruošimo būdas varijuoja priklausomai nuo vaistažolių rūšies ir norimo arbatos stiprumo.

  Siūlome rinktis šeivamedžių, kraujažolių žolės, krapų vaisių, paprastojo amalo, medetkų žiedų, aviečių lapų arbatas. Kiekvienai vaistažolių rūšiai būdingos skausmą ir raumenų spazmus malšinančios savybės.
   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications
<-- End of Tawk.to Script-->