Prekių katalogas

Apelsinų eterinis aliejus 10ml

 • Apelsinų eterinis aliejus 10ml

  Kaina 230
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 13 vnt.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 0,35 taškų.
  Gamintojas
 • Saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus nauda sveikatai:

  Odos priežiūrai: apelsinų eterinis aliejus turi detoksikuojančių savybių, stiprina imunitetą. Labai tinkamas norint turėti sveiką, lygią ir švytinčią odą. Padeda išgydyti aknę ir dermatitą.

  Antidepresantas: pakelia nuotaiką. Todėl apelsinų eterinis aliejus plačiau naudojamas aromaterapijoje. Pasilepinkite į vonią įlašinant 3-4 lašelius, nuraminsite kūną ir sielą.


  Naudojimas:

  Vonia:
  5-10 lašų eterinio aliejaus įlašinkite į nedidelį kiekį pieno, druskos ar vonios putų ir supilkite į paruoštą vandenį, arba pasirinktą aliejų tiesiog įlašinkite į vandenį, kuriame maudysitės.

  Plaštakų ir pėdų vonelės:
  Ruoškite taip pat, kaip ir voniai, tik įlašinkite mažiau aliejaus - 2-3 lašus.

  Pirtims: 
  Įlašinus keletą lašų į vandenį, juo apšlakstyti grindis, sienas, suolus, bet nepilti ant akmenų. Arba įlašinkite keletą lašų į vandenį, kuriame mirkoma vanta.

  Masažai ir įtrynimai: 
  Paruoškite eterinių aliejų tirpalą kosmetiniame augaliniame aliejuje (kviečių daigų, saldžiųjų migdolų, simondsijų, alyvų, sojų, sezamo). Paprastai rekomenduojama 10 lašų eterinių aliejų ištirpinti 20 ml augalinio aliejaus, o jautresnei odai užtenka 5 lašų eterinių aliejų.

  Patalpų oro gaivinimas: 
  Naudojami specialios paskirties dulkių siurbliuose, aromatiniuose indeliuose arba žvakidėse. Šiuo atveju naudojami tik gryni eteriniai aliejai. Garindami aliejus aromatinėse žvakidėse, nepamirškite pirma į garinimui skirtą indelį įpilti vandens, o tik po to įlašinti eterinio aliejaus. Taip pat galima įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus į vandens purkštuvą, į vandenį, kuriuo plaunate grindis ir pan. Tai ne tik suteiks malonų kvapą, bet ir dezinfekuos.

  Kūno ir veido priežiūra: 
  Įlašinti keletą lašų į naudojamas kūno priežiūros priemones. Odos šveitimui rekomenduojamas smulkios druskos, augalinio aliejaus ir eterinio aliejaus mišinys. Po šveitimo odą nuplauti šiltu vandeniu.

  Dėmesio! Prieš vartojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą: 1 lašą eterinio aliejaus ištirpinti šaukštelyje augalinio aliejaus ir patepti dilbio odą. Jei po kurio laiko oda paraus ar ims niežtėti, šio aliejaus nevartokite. Nėščioms moterims, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications